Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Pytania i problemy -> cylindry, tłoki 1,2 AA performance
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
cylindry, tłoki 1,2 AA performance
PostWysłany: 18 Kwietnia 2014, 12:38 Odpowiedz z cytatem
Kucias
Newbie

Witam!
Poszukuje zestawu cylindrów i tłoków do silnika 1,2. Chciałem kupić jakis porządny zestaw ale w sklepach garbusowych jedyne co maja do zaoferowania w rozmiarze który potrzebuje to tylko zestaw firmy AA performance
http://www.garbusy.home.pl/sklep/catalog/product_info.php?cPath=113_163_165&products_id=12196
Czy ktoś może coś powiedzieć o jakości i wytrzymałości tych cylindrów? Czy warto je kupić?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *
PostWysłany: 18 Kwietnia 2014, 16:03 Odpowiedz z cytatem
Łysy
Marszałek Forum

myślę ze akurat do 1200 lepiej kupić używany zestaw w dobrym stanie, ew dać do niego nowe pierścienie.

PostWysłany: 19 Kwietnia 2014, 10:28 Odpowiedz z cytatem
Kucias
Newbie

Tylko skąd wziąć cylindry w dobrym stanie i skąd będe miała pewność, że są w lepszym stanie niż moje aktualne? Dlaczego akurat w przypadku silnika 1200 lepiej dokupić używane cylindry w dobrym stanie? Bo nie ma dobrego zamiennika czy jest jeszcze jakiś powód?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *
PostWysłany: 19 Kwietnia 2014, 10:53 Odpowiedz z cytatem
Łysy
Marszałek Forum

Wg mnie idzie je znaleźć łatwiej niż do większych. Zmieść ogłoszenie na forum, popytaj po mechanikach garbowych. A skąd mieć pewność? No trzeba pomierzyć Wink

PostWysłany: 27 Kwietnia 2014, 15:40 Odpowiedz z cytatem
Kucias
Newbie

Łysy mam jeszcze do ciebie pytanie.
Znalazłem na forum z 2012 r. temat bardzo podobny do mojego. Człowiek miał problem z dostaniem cylindrów do silnika 1,2. Ktoś proponował mu żeby przerobił cylindry 1,3. Ty powiedziałeś, że to nie ma żadnego sensu bo można kupić zajebiste nowe cylindry do 1,2. I tu moje pytanie. Wiesz może gdzie można dostać oprócz sklepów garbusowych dobry nowy zestaw? Czy może w 2012 r. były jeszcze dostępne a teraz nie ma?
Tu link do tamtego forum http://www.garbiarnia.com/forum/viewtopic.php?t=17364&sid=f44102f46e15edb46aa9dfdae478d1ea
PostWysłany: 27 Kwietnia 2014, 16:51 Odpowiedz z cytatem
Łysy
Marszałek Forum

zasadniczo silniki 1200 występowały najdłużej jesli chodzi o garby dostępne w europie, da sie wiec kupić zestaw z silnika np. mexowego który nie jest jeszcze zużyty. Pilnuj allegro, popytaj mechaników garbowych. Można tez trafić kompletny przemysłowy 1200 w cenie nowych tłoków/cylindrów.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

cylindry, tłoki 1,2 AA performance
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Pytania i problemy