Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Garbiarnia - forum o stronie -> Dzień dobry z pytaniem
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Dzień dobry z pytaniem
PostWysłany: 17 Sierpnia 2017, 19:31 Odpowiedz z cytatem
staryzoliborz
Małoaktywny

Czołem!

Jestem nowy na forum, ale przymierzam się do zakupu Garbusa. Nie jestem maniakiem starych samochodów, chociaż przez moje ręce przeszło trochę youngtimerów (skoda s100, mercedes w123, motor SHL, Fiat 125p). Na codzień jeżdżę współczesnym samochodem, ale o garbusie myślałem od dawna... Nie prowadzę muzeum, nie szukam więc samochodu w idealnym stanie. Raczej coś co będzie stało za bramą i od czasu do czasu w nim pogrzebię/przejadę się. Celuje raczej w ratlooka, ale fajnie gdyby nie był w stanie bliskim złamania na pół. Urzęduje obecnie w Szwecji i znalazłem za grosze VW 1300 z 1971 roku. Stoi od 5 lat u kolekcjonera (wariata, co ma paręnaście szrotów), podobno jeszcze niedawno jeździł. Nie miałem czasu dokładnie go obejrzeć, ale mogę poprosić o konkretne fotki. Zapytałem czy jest luz na wale, powiedział że nie. Dokłada też dobre błotniki w cenie (łącznie niecałe 2 tysiące złotych, w papierach jest porządek). Rzuccie prosze okiem i napiszcie czy jest w ogóle sens sobie tym zawracać głowę. Z góry dziękuję za pomoc!

https://drive.google.com/drive/folders/0B-JjXDwb0oVCT3BiUGdFSkpYM00?usp=sharing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *
PostWysłany: 17 Sierpnia 2017, 19:40 Odpowiedz z cytatem
Łysy
Marszałek Forum

to jest model 1302 a nie 1300. Fajnie zachowany, za tę kase warto jak najbardziej. Nie widać tylko stanu progów

PostWysłany: 17 Sierpnia 2017, 19:50 Odpowiedz z cytatem
staryzoliborz
Małoaktywny

Dzięki za pierwszą odpowiedź!

Progi, te pod gumą zjedzone (w sensie te podesty), ale wewnętrzne są ok. Miejsce lewarowania jest w porządku. Czy jeszcze coś dramatycznego widać na tych zdjęciach (wiem, że są kiepskie, ale nie miałem jak pod niego wleźć). O dosłanie zdjęć których elementów poprosić Szweda?

Wrzuciłem jeszcze filmik obrazujący stan całej podłogi, która została zakonserwowana jakąś breją. Ale nie mam pojęcia co to jest i co pod nią się znajduje...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *
PostWysłany: 17 Sierpnia 2017, 21:11 Odpowiedz z cytatem
Łysy
Marszałek Forum

Progi to nie stopnie. Za te pieniądze to nie ma nawet co się zastanawiać

PostWysłany: 18 Sierpnia 2017, 12:45 Odpowiedz z cytatem
gumis
Naciskacz Pedałów

Slupki A wygladaja w miare wiec jest nadzieja ze i progi nie sa tragiczne... Smile
Za to kase bierz i sie nie ogladaj coby sie facet nie rozmyslil.
Ja bym przygarnal tego T2 obok Smile

PostWysłany: 18 Sierpnia 2017, 15:49 Odpowiedz z cytatem
TomekSHL
Czyściciel Szybek

A ja bym odkupił tego 1302 jakbyś się rozmyslil Wink
PostWysłany: 20 Sierpnia 2017, 15:21 Odpowiedz z cytatem
staryzoliborz
Małoaktywny

Panowie,

zaklepałem tamtego. Ale trafił się jeszcze w pobliżu 1302 z 1971. Stan jak na fotkach:

https://drive.google.com/open?id=0B-JjXDwb0oVCaWIxTkJBNHdnRlk

Błotnik wygląda jakby składał się z samej szpachli, podłogę trudno mi ocenić...

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Dzień dobry z pytaniem
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Garbiarnia - forum o stronie