Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Raporty garażowe -> Garbus 1302 1971 zwany GARBUKIEM. Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: 17 Maj 2020, 09:21 Odpowiedz z cytatem
Łysy
Administrator

Gratuluje zakupów Smile dawaj więcej fotek

PostWysłany: 17 Maj 2020, 19:21 Odpowiedz z cytatem
Andryś
Włączacz Klaksonu

Oj Łysy wiesz tego to nie da się odzobaczyć Razz
Na razie wrzucę tu zdjęcia ale przyszłościowo stworzę osobny temat bo jest plan by go zrobić mechanicznie i częściowo to co konieczne blacharsko by był bezpieczny ale zostawię go w ''patynie'' czyli projekt szczur Smile a co dalej to czas pokarze. Nie było opcji nie kupić go. Bo to była mega okazja cenowa no i w zasadzie to wiedzę o tym egzemplarzu mam z pewnej lekkiej popijawy. Usłyszałem wtedy, ze kumpla sąsiada kuzyn sprowadził Karmana i będzie go remontował . Był to rok 2011. Wyjął większość gratów i zabrał do kanciapy a skorupa i silnik z wyjętymi bebechami i szybami wrzuconymi do środka na fotele i kanapę. Przestał tak do zeszłego tygodnia gdy padła decyzja że będzie trzeba się tego pozbyć bo zagraca. Kuzyn tamten nie był zainteresowany. kumpel zarzucił mi temat. w sobotę. Coś tam mieli popstrykać i dosłać foty. Co jest z gratów i zastanowić się nad ceną. Zobaczyłem fotki tego co jest do niego i mówię przyjadę jutro zobaczyć. W piątek go kupiłem. Stan blacharki jak w każdym wrastającym vw jest tragiczny do linii kolan. do tego dostał w narożnik jakąś gałęzią. Te dodatkowe reflektory to już w Niemczech były zrobione hahahah. ALe co ciekawe cały komplet jest HELLA Smile Może od typa 34 te małe? Trzeba będzie sprawdzić. No ale dobra bo się rozgadałem. wrzucam zdjęcia. Przepraszam ze ich tyle ale będzie lepiej widać zgniliznę i wstawione jakieś łaty itp.

No i to by było na tyle. Na tę chwilę wiem że muszę kupić podłogę i progi kompletne i jeszcze sporo innych rzeczy. Brakuje jeszcze chyba tych małych szybek za słupkiem B. Zderzaki są kompletne ciężkie jak jasne cholera w porównaniu z garbowymi. Ogólnie mimo wszystko mam wielką radochę z tego zakupu i pewnie dostarczy mi mega fanu kiedyś Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Garbus 1302 1971 zwany GARBUKIEM.
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Raporty garażowe