Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Rasowanie -> Bemowo 1 maja. Jedzie ktos ? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: 24 Maj 2005, 11:59 Odpowiedz z cytatem
Qcyk
Modyfikatornik Maksymalny

1975 VW Typ 1 1200A

Nie pamiętam kto, ale ktos miał tu fajny cytat "Pracuj pracuj, a Garb sam Ci wyrośnie" i tak właśnie robie, etapami Smile

dopracowane szczegóły, cierpliwośc,praca...........i.. Twisted Evil wyjade na drogę

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: 24 Maj 2005, 14:12 Odpowiedz z cytatem
Krecix
Nalewacz Paliwa

"Pracuj pracuj, a Garb sam Ci wyrośnie" - dokladnie o to chodzi.

Samochod jest jak organizm ludzki - sklada sie z setek, tysiecy podzespolow i elementow. Jesli jeden z nich nie dziala prawidlowo, wplywa to na pozostale. I szczegolnie w przypadku garbusa, gdzie wszystko pracuje na zasadzie czystej mechaniki, nie ma co liczyc na cud... i nie ma co oczekiwac, ze a noz bedzie ok, ze jakos pojedzie... pojedzie, bo garbus zawsze pojedzie, ale nie bedzie to tym, co naprawde moze dac Ci twoj samochod... i to w jaki sposob podejdziesz do niego, odzyskasz w tym, czym on sie Tobie odwdzieczy...

I chyba na tym to wszystko polega, zeby ciagle pracowac nad swoim samochodem, w miare swoich mozliwosci, poznawac go i nie pozwolic na to, by zostal odstawiony na bok... w zamian on bedzie dawal Ci satysfakcje z jego posiadania, z jezdzenia nim, sprawi, ze bedziesz odkrywal go na nowo...

Kiedys, po 5 latach posiadania swojego garbusa, spojrzalem na niego i patrzylem, patrzylem, a kiedy sie ocknalem, pomyslalem sobie: "kurcze, mam ten samochod tyle lat, a ciagle patrze na niego, jakbym go wczoraj kupil..." Moze sie postarzal troche przez ten czas, ale dla mnie jest coraz piekniejszy i coraz bardziej zwiazany ze mna...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: 24 Maj 2005, 14:54 Odpowiedz z cytatem
kfiatek
Trzymacz Kierownicy

1973 VW Typ 1 1303

to ja dodam od siebie, że nie spieszy mi się wcale do posiadania Garbatego-potworka, chociaż na pewno byłoby fajnie mocnym Garbem jeździć na co dzień. Ale przez to, że dążę do wzynaczonego celu, z każdym dniem coraz bardziej go chcę i wiem jak będę się bardzo cieszył w dniu, kiedy uda mi się mój cel zrealizować! Dlatego warto poświęcić trochę czasu, warto.. Smile Życie mimo wszystko nie jest chyba aż tak krótkie!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Bemowo 1 maja. Jedzie ktos ?
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Rasowanie