Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Rasowanie -> FILMIKI Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: 19 Stycznia 2006, 21:26 Odpowiedz z cytatem
jacke
Pompowacz Opon

1967 VW Typ 1 1200

dobrze wymienić szpilki mocujące klawiaturę na dłuższe bo jak się podłoży pod nie podkładki to mało gwintu zostaje
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: 20 Stycznia 2006, 00:14 Odpowiedz z cytatem
LUQU
Nalewacz Paliwa

qubek napisał:
Moje sa czyste i szpilek tez nie ma co wymienac. Wlasnie dlatego na poczatku myslalem co by je zostawic jak sa, bo troche strach ryc takie ladniusie.
Z kolektorami masz racje, tez mysle zeby je sprawic przed reszta, tylko ze jeszcze zostaje ta kwestia ze jak juz sie bawic kanalami to chyba i zawory wieksze zamowie.

No to jak wieksze zawory to potrzeba wiecej roboty bo potrzebujesz wiecej niz pisalem powiekszyc kanaly dolotowe w glowicy. Pamietasz te glowice Marcysia z BASa ? Kanaly byly cale wyzlobione w srodku aby powiekszyc ich przekroj.

A chcesz robic wieksze gniazda w polsce ? ja sie dowiadywalem i wiekszosc zakladow zaproponowalo mi wcisniecie prowadnic na zimno prasa a jak uslyszalem o gniazdach to grzecznie podziekowalem i wyszedlem.
Jak robic takie zeczy to dobrze sie wywiedziec i robic chyba tam gdzie robia glowice do sportu Swiatek, Kaluza, Tomaracing itd ta to bedzie kosztowac

www.teatimetuning.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 20 Stycznia 2006, 00:15 Odpowiedz z cytatem
LUQU
Nalewacz Paliwa

[quote="LUQU"]
qubek napisał:
Moje sa czyste i szpilek tez nie ma co wymienac. Wlasnie dlatego na poczatku myslalem co by je zostawic jak sa, bo troche strach ryc takie ladniusie.
Z kolektorami masz racje, tez mysle zeby je sprawic przed reszta, tylko ze jeszcze zostaje ta kwestia ze jak juz sie bawic kanalami to chyba i zawory wieksze zamowie.

No to jak wieksze zawory to potrzeba wiecej roboty bo potrzebujesz wiecej niz pisalem powiekszyc kanaly dolotowe w glowicy. Pamietasz te glowice Marcysia z BASa ? Kanaly byly cale wyzlobione w srodku aby powiekszyc ich przekroj.

A chcesz robic wieksze gniazda w polsce ? ja sie dowiadywalem i wiekszosc zakladow zaproponowalo mi wcisniecie prowadnic na zimno prasa a jak uslyszalem o gniazdach to grzecznie podziekowalem i wyszedlem.
Jak robic takie zeczy to dobrze sie wywiedziec i robic chyba tam gdzie robia glowice do sportu Swiatek, Kaluza, Tomaracing itd a to bedzie kosztowac

www.teatimetuning.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 20 Stycznia 2006, 01:01 Odpowiedz z cytatem
qubek
Generalissimus

1968 VW Typ 1 1200A

Jezeli juz zdecyduje sie dlubac w kanalach, to to czy bedzie to mniej czy wiejcej nie jest juz az taka przeszkoda, choc oczywiscie masz racje.
Co do tego gdzie wstawiac gniazda, to jasne ze trzeba bedzie poszukac. Najwyzej nie zrobie tego w Polsce. Ale ani robienie na zachodzie nie oznacza ze na pewno bedzie dobrze, ani robienie w Polsce nie oznacza ze bedzie taniej.
To wszystko sa problemy i dlatego tez do tej pory planowalem zostawienie glowic tak jak sa, zwlaszcza ze sa naprawde ladne. Ale zysk, jezeli sie powiedzie, zarowno z samej obronki kanalow jak i wsadzenia wiekszych zaworow i obrobki jest bardzo duzy. Zwlaszcza ze wtedy to i troche ostrzejszy walek i stopien sprezania by poszedl...
Zobaczymy.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

FILMIKI
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Rasowanie