Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Rasowanie -> Jaki styl i dlaczego?
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Jaki styl i dlaczego?
PostWysłany: 26 Marca 2004, 20:47 Odpowiedz z cytatem
kojot
Wyciągacz Silnika

Jak wiadomo juz a jeśli nie kazdy kto czyta ten własnie post wie, mam w planach zbudowanie garbusa dziadka w stylu cal-look (najprawdopodobniej jeszcze duzo nad tym myśle i pzrzeglądam prasy itd) Pytanie brzmi następująco, jaki styl najbardziej się Wam podoba i dlaczego? Jak wiemy pierwsze i najważniejsze miejsce zajmuje oryginał, ciekaw jestem co poza nim, pozdrawiam Smile

www.garbatyswiat.end.pl
www.slask.garbiarnia.com
www.fordcustom.go.pl
http://lowrider.pl/forum/viewtopic.php?t=1325&sid=66f737e334cd1e1103cffceada298c43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 27 Marca 2004, 00:02 Odpowiedz z cytatem
Biały
Nalewacz Paliwa

dlamnie to ogrniał odpada wogóle nie w mojim guście dlamnie kazdy samochód a w szczególności garbolocik wygląda niesamowicie jak jest obniżony utwardzony szerokie felgi lekki spojler na klapie nie zaszkodzi troche bajreków fajna kierownica troche skórki w sierodku,według mnie to powinno być tak !!! pozdro
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: 27 Marca 2004, 00:35 Odpowiedz z cytatem
Orzech
Wyciągacz Silnika

1958 VW Typ 1 1200

ja dąże do cal looka...Smile ...miałem totalny oryginał ale juz mi sie przejadł...choć z wiekiem pewnie do niego wróce Smile...raczej napewno!!!

Orzech

Blog: http://resto-cal.blog.pl/

www.pinatmoto.pl
www.pinat.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 27 Marca 2004, 00:36 Odpowiedz z cytatem
mrówa
Marszałek Forum

1965 VW Typ 1 1300

ja osobiscie preferuje Tuning ale bez przesady w granicach gustu , choć czasem jakieś wykręcone cuda też mi się podobają.Wiele mozna by tu pisać co jak ma wyglądać ale każdy przecież ma inne zdanie nawet co do małych detali . Najlepiej jak bedziemy sami zadowoleni ze swego bolida Laughing

Mrówa Mr. Green

http://mrowkowozownia.blog.pl/
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: 27 Marca 2004, 00:39 Odpowiedz z cytatem
Orzech
Wyciągacz Silnika

1958 VW Typ 1 1200

mrowa napisał:
ja osobiscie preferuje Tuning ale bez przesady w granicach gustu , choć czasem jakieś wykręcone cuda też mi się podobają.Wiele mozna by tu pisać co jak ma wyglądać ale każdy przecież ma inne zdanie nawet co do małych detali . Najlepiej jak bedziemy sami zadowoleni ze swego bolida Laughing

Mrówa Mr. Green

Tuning ale bez przesady...takie stwierdzenie mi sie podoba...straszne sa te poprzerabiane Garby...czasami aż ich poznać nie mozna Smile

Orzech

Blog: http://resto-cal.blog.pl/

www.pinatmoto.pl
www.pinat.pl
PostWysłany: 27 Marca 2004, 10:26 Odpowiedz z cytatem
Renifer
Marszałek Polny

1971 VW Typ 1 1302

no czsami lekko z tym tuningiem niektorzy przesadzaja Mad . A co do bolida to skoro kojot teraz masz ala sportewy to proponuje do pary oryginał Razz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *
PostWysłany: 27 Marca 2004, 12:00 Odpowiedz z cytatem
kojot
Wyciągacz Silnika

Tak ale ten obecny niestety będe musiał oddać w jakieś dobre ręce, bo póki co na dwa napewno nie wyrobie, bo póki co jeszcze się uczę, ale mnie marzy się początek produckji oryginał w 100% no ale wiecie jak z tym sprawa wygląda, dlatego własnie chciałbym zbudować cal looka powoli powoli ale juz ze smakiem i tak jak być to powinno, zmiany takie jak mam obecnie kategorycznie juz mówie NIE

www.garbatyswiat.end.pl
www.slask.garbiarnia.com
www.fordcustom.go.pl
http://lowrider.pl/forum/viewtopic.php?t=1325&sid=66f737e334cd1e1103cffceada298c43
PostWysłany: 27 Marca 2004, 12:20 Odpowiedz z cytatem
qubek
Generalissimus

1968 VW Typ 1 1200A

Problem polega na tym, ze granica dobrego smaku nie jest ani dobrze zdefiniowana (czy raczej wogole) ani trudna do przekroczenia. Zwlaszcza jak sie niezabardzo wie co sie chce i zmienia zdanie co 3 dni, tak jak ja Smile
Ja z tych powodow postanowilem ograniczyc swoje zapedy i zmieniac tylko to, co jest potrzebne z jakis bardziej praktycznych wzgledow lub czego jestem pewien ze mi sie podoba. I nie zmieniac za duzo. Dobry, wyjsciem jest tez nasladowanie jakiegos wzorac, wziac sobie samochod (jakis bardziej znany show car) albo kilka, tyle ze podbnych stylem i nasladowac ich rozwiazania.
Jednym z etapow, z ktorych wyroslem, sa proby postarzenia mojego Garba. Jest jaki jest, nie jest to najstarszy model, ale z takiego tez mozna zrobic fajne auto. I ja zrobie Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 27 Marca 2004, 12:38 Odpowiedz z cytatem
kojot
Wyciągacz Silnika

Fakt faktem ze dobry skam nie ma konkretnej definicji i dla kazdego może być rozumiany w zupełnie innym świetne i w inny sposób, coś co dla kogo jest delikatne dla drugiego może być ordynarne, dlatego własnie cal-looki przyznam się bez bicia sa garbusami które autentycznie mi się bardzo podobają i własnie uwaam ze są zrobione ze smakiem, jest wszystko pod kontrolą, nie ma przepychu jednego nad drugim (skąś znam taki przepych w plastiku Wink ) i wszystko zachowane jest w swoim uroku Smile

www.garbatyswiat.end.pl
www.slask.garbiarnia.com
www.fordcustom.go.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Jaki styl i dlaczego?
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Rasowanie