Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Kupię/Sprzedam -> [SPRZEDAM] Ogórek 77'
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
[SPRZEDAM] Ogórek 77'
PostWysłany: 17 Lutego 2010, 02:19 Odpowiedz z cytatem
Kudeł
Włączacz Klaksonu

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11520568
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: 17 Lutego 2010, 16:05 Odpowiedz z cytatem
rogacek
Wymieniacz Świec

pokaż aktualne fotki.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 17 Lutego 2010, 19:34 Odpowiedz z cytatem
Kudeł
Włączacz Klaksonu

A co tu nie aktualnego? Poza tym, że ma zerwane trochę szpachli w miejscach gdzie widziałem brzydkie zacieki od korodującego metalu nic się nie zmieniło. Jest zabezpieczone Brunoxem więc nawet z dość bliskiej odległości nie widać tego. Pamiętaj, że zdjęcia to tylko zdjęcia i można je zrobić tak, że auto będzie wyglądać na super stan nawet jak jest mocno zmęczone... Auto jest opisane dość dokładnie, nie mam nic do ukrycia a jeśli czegoś nie ma to chętnie odpowiem na wszystkie pytania, oczywiście jak będę znał odpowiedź Cool Zdjęcia ujmują akurat to co jest istotne, widać że ktoś przeniósł migacze na dół z przodu i ogólny stan a były robione już po zerwaniu części szpachli. Auto nie było czyszczone do blachy tylko zabezpieczone przed dalszą destrukcją. Powinienem dać jeszcze dobry podkład reakcyjny ale nie zrobiłem tego bo mieszkam w bloku do ciapka zaraz przywaliła by się straż miejska, bo oni z nudów szukają byle czego a tak mam spokój. Raz na jakiś czas go przestawię o dwa miejsca i nikt nie wnika czemu to stoi Telefon jest podany, oględziny też można przeprowadzić a jak ktoś ma daleko to w Warszawie jest sporo osób z forum i zrobimy oględziny. Nie mam nic do ukrycia i nie chcę potem żeby ktoś do mnie wydzwaniał, że coś jest nie tak jak powiedziałem. Wszystko jasno, bez ukrywania, zresztą uważam, że przynajmniej jakieś minimum godności trzeba zachować a tym bardziej jak wystawia się samochód na forum na którym się jest zapisanym. Sprzedaję bo kupiłem inne auto i się zapożyczyłem, tutaj link dla niewierzących http://www.e12-e28.pl/viewtopic.php?p=20523&sid=1c75ea79c824b93d468df2cec8974cc9#20523 . Pewnie wrócę jeszcze do tematu tylko raczej już do Bulika. Na razie poświęcę się innym projektom i startowaniu w Youngtimer Party a jeszcze jednym aspektem jest to, że miałem wynająć duży garaż ale mnie oszukała kobieta i może lepiej, że to nie doszło do skutku bo ona jest jakaś niepewna i sam bym się denerwował a jeszcze ktoś z forum chciał się dopiąć do tematu i musiałbym świecić oczami Evil or Very Mad Reasumując, odpowiem na wszystkie pytania i nie mam nic do zatajenia, jasno, przejrzyście, tak żeby strona kupująca po transakcji była zadowolona i świadoma tego co nabyła
PostWysłany: 17 Lutego 2010, 23:24 Odpowiedz z cytatem
Bakter
Ustawiacz Zapłonu

Kudeł napisał:
A co tu nie aktualnego? Poza tym, że ma zerwane trochę szpachli w miejscach gdzie widziałem brzydkie zacieki od korodującego metalu nic się nie zmieniło.

Skoro nie masz nic do ukrycia, to dalbys fotki i byloby po sprawie.
Nie twierdze, ze cos ukrywasz ale.... spojrz na to z tej strony: Ja trafilem na ogloszenie poza forum. Widze foty a pozniej czytam opis, ze zerwana szpachla itd. Jakos to nie budzi zaufania i nie tylko mojego jak sadze. Mam teraz przekopac wszystkie fora, zeby sprawdzcic czy sprzedawca jest rzetelny? Zreszta mnie nie chodzi tu konkretnie i tylko o Ciebie, bo mnie ten woz akurat interesuje ale takich ogloszen jest pelno. Ja juz takich wogole nie biore pod uwage - za duzo kilometrow narobilem na prozno.
Sorry za przydlugiego off-topa ale tak to wyglada.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 18 Lutego 2010, 11:23 Odpowiedz z cytatem
Kudeł
Włączacz Klaksonu

Rozumiem cię doskonale bo miałem niejedną taką wyprawę np. 1300 do Dortmundu Evil or Very Mad Auto jest przysypane śniegiem i aktualne foto nic tu nie da Sad Ale jak znasz kogoś zaufanego w Warszawie to przyślij i niech on oceni stan Very Happy Jak trochę puszczą te mrozy to wkleję to co jest aczkolwiek nie różni się to prawie wcale Cool
PostWysłany: 10 Marca 2010, 18:30 Odpowiedz z cytatem
Kudeł
Włączacz Klaksonu

Up Nowa cena, tyle, że bez silników. Do małej negocjacji lub za pomoc w transporcie silników i jednego auta ok. 70kilometrów od Warszawy. A i nie wysyłam więcej fotek bo zrobiłem się nerwowy Sad Nawysyłałem emili i nawet w ramach uprzejmości wystarczyło by krótkie dziękuję ale to nie to czego szukam a nie jak to miało miejsce nastawała długa cisza... Tak więc poważnie zainteresowanych zapraszam na oględziny. Dzięki Cool
PostWysłany: 10 Marca 2010, 19:21 Odpowiedz z cytatem
Łysy
Marszałek Forum

To dlaczego nie umiesciłeś fotek tutaj?? raz i po sprawie

PostWysłany: 10 Marca 2010, 19:42 Odpowiedz z cytatem
VintageVWgarage
Włodek z Płocka

Ups..
5k za próchno..które było orygo westą

PostWysłany: 11 Marca 2010, 01:33 Odpowiedz z cytatem
Kudeł
Włączacz Klaksonu

oldtimerradio napisał:
Ups..
5k za próchno..które było orygo westą

Kolego, nie znasz mnie a auta nie widziałeś na oczy więc zachowaj swoje komentarze dla siebie bo robisz się delikatnie mówiąc niemiły... To nie dział pogaduszek tylko Kupię/Sprzedam i tego się trzymajmy...
PostWysłany: 11 Marca 2010, 08:10 Odpowiedz z cytatem
stach
Regulownik Zaworów

I tego się trzymajmy,wiec nei truj,ze zrobiłeś się nerwowy,ktoś nie podziękował itp. Jesli potencjalni klienci lub ich zanjomi chcą aktualnych zdjeć, t o za....nym obowiązkiem spzredajacego jest je zamiescić i tyle.
To nie dział pogaduszek, więc nikogo nie obchodzi twoje samopoczucie, tylko fotki sprzedawanego towaru.A jeśli twój stan psychofizyczny nie pozwala ci na zamieszczenie fotek, to usuń ogłoszenie z ogolnopolskiego forum i powieś kartki z info o spzredazy/bez zdjec. na osiedlowych tablicach ogloszeniowych i sklepach. Nikt ci nie bedzie zawracał d...y pytaniami o aktualne zdjęcia....
PostWysłany: 11 Marca 2010, 10:24 Odpowiedz z cytatem
qubek
Generalissimus

1968 VW Typ 1 1200A

Wlodek, Stachu, mam dla was jakis APEL napisac? Wink

Kudeł - prosby o fotki wydaja mi sie jak najbardziej uzasadnione. Widzisz cos dziwnego w tym, ze jak sprzedajesz samochod to 90% osob ktore sie z Toba w tej sprawie kontaktuje nie decyduje sie kupic?
Najlatwiej i najprosciej byloby jesli wstawilbys fotki na forum (tu masz instrukcje klik ). Wtedy unikniesz zbednych dyskusji, w ktore sie wdajesz, a ktore nie zwiekszaja chyba twojej szansy na sprzedanie Ogorka. O co Ci przeciez chodzi, prawda?

PostWysłany: 11 Marca 2010, 12:13 Odpowiedz z cytatem
VintageVWgarage
Włodek z Płocka

qubek napisał:
Wlodek, Stachu, mam dla was jakis APEL napisac? Wink

Kudeł - prosby o fotki wydaja mi sie jak najbardziej uzasadnione. Widzisz cos dziwnego w tym, ze jak sprzedajesz samochod to 90% osob ktore sie z Toba w tej sprawie kontaktuje nie decyduje sie kupic?
Najlatwiej i najprosciej byloby jesli wstawilbys fotki na forum (tu masz instrukcje klik ). Wtedy unikniesz zbednych dyskusji, w ktore sie wdajesz, a ktore nie zwiekszaja chyba twojej szansy na sprzedanie Ogorka. O co Ci przeciez chodzi, prawda?

Embarassed nie pisz "Apel" OK ja i tak się nie słucham Rolling Eyes

PostWysłany: 11 Marca 2010, 14:37 Odpowiedz z cytatem
gino
Modyfikatornik Maksymalny

he...fajna dyskusja..
mysle ze cene zawsze WERYFIKUJE rynek...
a nie jakiekolwiek dyskusje... Very Happy
ceni ile ceni...jak ktos jest zainteresoany-pojedzie obejrzy, bedzie targowal..i kupi..lub nie..
jesli nie jest zainteresowany..POLECAM inne ogloszenia..

juz 12 roczek...ciagle ten sam.....
http://www.garbiarnia.com/forum/garage.php?mode=view_vehicle&CID=32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

[SPRZEDAM] Ogórek 77'
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Kupię/Sprzedam