Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Pytania i problemy -> Prośba o pomoc w wycenie
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Prośba o pomoc w wycenie
PostWysłany: 5 Czerwca 2022, 18:33 Odpowiedz z cytatem
azukene
Małoaktywny

Witam, muszę wycenić jakoś garbusa więc postanowiłem zwrócić się tu na forum o pomoc, rocznik 1960, Wolfsburg, podwozie po renowacji dawno temu ale w stanie jak tuż po, silnik pracował 17 lat temu teraz pewnie stoi. Posiadam wszystkie części od drobnych elementów aż po duże, generalnie wszystko co zostało zdemontowane do renowacji nadwozia. Nie posiadam tylko nadwozia, zaginęło u blacharza lakiernika dawno temu.
Zdjęcia są na dysku Google pod tym linkiem https://drive.google.com/drive/folders/1BpACeKOTg7Hl6kA0AhzSdRNeCUGKQhUF?usp=sharing

Nie wszystko jest na zdjęciach ale generalnie jest wszystko poza blacha nadwozia. Włącznie z dokumentami polskimi, właściciel też jest, i wszystkie kluczyki, stacyjki, blokady i co tylko tam było w fabryce zamontowane to jest, brakuje mi tylko ceny ponieważ muszę to sprzedać z braku czasu na poszukiwanie nadwozia a nie mam pojęcia ile to jest warte i nie chce żądać zbyt wiele ale też chciałbym dostać sensowną kwotę. Proszę o podanie jakiejś orientacyjnej kwoty jaką mogę za to oczekiwać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dlaczego rejestrujesz się na forum? *
PostWysłany: 7 Czerwca 2022, 07:56 Odpowiedz z cytatem
Marek2
Włączacz Klaksonu

Witam !
Mysle ze powinienes zdac sie na wolny rynek, czyli np OLX, Sprzedajemy. Na pewno wiecej bys wzial sprzedajac na czsci. ALE mogloby to dluuugo trwac, klopot z wysylka duzych elementow, a jeszcze polowa by zostala.
Wydaje mi sie ze powinienes liczyc na Kogos kto ma taki pojazd (z tego rocznika) i go remontuje. Liczac ze kupi sie bude i skompletuje calosc, wydaje mi sie bledem. Mysle ze Powinienes startowac od kwoty ok 4.0 tys do 5.0 tys. a pozniej sie zobaczy. Oczywiscie z pelnymi papierami.Ale w tej kwocie nie liczyl bym na zainteresowanie. Koszty remontow rosna mocno w gore, no chyba ze bedziesz robil sam...A to ogranicza potencjalnych zainteresowanych Ktorzy robia te remonty.

Pozdrawiam
Marek.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Prośba o pomoc w wycenie
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Pytania i problemy