Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Luźne dyskusje -> Hosting zdjeciowy Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Hosting zdjeciowy
PostWysłany: 7 Marca 2015, 18:42 Odpowiedz z cytatem
rafaal111
Marszałek Polny

1969 VW Typ 1 mex

Moglby ktos polecic jakis hosting do wklejania zdjec na forum taki aby zdjecia byly pelnowymiarowe a nie miniaturki?

PostWysłany: 7 Marca 2015, 18:51 Odpowiedz z cytatem
drożdżak
Czyściciel Szybek

1983 VW Typ 1 1200

Nie prościej udostępniać zdjęcia za pomocą Google+ Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *
PostWysłany: 7 Marca 2015, 21:09 Odpowiedz z cytatem
Patryk_e30
Zmieniacz Biegów

Pietrusek a możesz jakoś to przybliżyć takim ludziom jak ja co np. korzystają z 5% możliwości swojego telefonu? Chodzi o to, że gdzieś tam w komórce wyskakują mi takie informacje, że mogę w google jakieś tam zdjęcia mieć i udostępniać, ale jak to zrobić?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *
PostWysłany: 7 Marca 2015, 21:29 Odpowiedz z cytatem
rafaal111
Marszałek Polny

1969 VW Typ 1 mex

Patryk_e30 napisał:
Pietrusek a możesz jakoś to przybliżyć takim ludziom jak ja co np. korzystają z 5% możliwości swojego telefonu? Chodzi o to, że gdzieś tam w komórce wyskakują mi takie informacje, że mogę w google jakieś tam zdjęcia mieć i udostępniać, ale jak to zrobić?

Taa Lubie to Wink
Nie jesteś sam

PostWysłany: 7 Marca 2015, 21:40 Odpowiedz z cytatem
Patryk_e30
Zmieniacz Biegów

I tak już jestem happy, bo maila potrafię odebrać i wysłać z telefonu Smile no i na forum wejść :p
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *
PostWysłany: 8 Marca 2015, 02:06 Odpowiedz z cytatem
pablo_ns
Czyściciel Gaźnika

Nie jesteście sami...
PostWysłany: 8 Marca 2015, 09:08 Odpowiedz z cytatem
Mazi53
Regulatornik Aparatu

1986 VW Typ 1 mex

Dodawanie zdjec na pomocą google plus i w ogole google jest bardzo fajne. Zrobie dzisiaj tutaj temat ze zdjeciami wklejonymi wlasnie prze google. Tylko jak wstanę xD
PostWysłany: 8 Marca 2015, 10:07 Odpowiedz z cytatem
Mazi53
Regulatornik Aparatu

1986 VW Typ 1 mex

Zaczynamy Smile

Odpalamy stronę google:

Następnie zakładamy konto google na dole, lub jesli mamy gmaila to mozemy sie chyba logowac za jego pomocą. Ja zakladalem niezależne konto. Wpisujemy dane i się logujemy:

Nie wiem dlaczego nie ma kursora.. dziwne. Klikamy na zakladkę GŁÓWNA i klikamy zdjęcia:

Kolejną rzeczą bedzie najechanie na zakładkę "prześlij zdjęcia"

Gdy to nacisniemy otworzy nam się okno dodawania zdjec. Klikamy tam i wybieramy nasze zdjecie:

Podczas ladowania klikamy w lewym gornym rogu "dodaj do albumu" i tam mozemy utworzyc nowy album lub dodac zdjecia do juz istniejącego:

Później klikamy gotowe na niebieskim polu. Wyświetli nam się podobne okienko. Klikamy "udostępnij" później wybieramy jak chcemy je udostępnić. Jezeli mamy wklejać foto na forum to klikamy publicznie i jeszcze raz udostępnij:

Nasze zdjęcie juz jest dodane. Aby odnaleźć album lub dane zdjęcie klikamy na wiecej i albumy:

Znajdujemy nasz album i klikamy na niego:

Wchodzimy w ten album, klikamy na zdjęcie które chcemy dodac na forum. Ono nam sie powiekszy w takim czarnym okienku. Klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy "kopiuj adres url grafiki"

Nasttępnie wchodzimy na forum i klikamy "odpowiedź" Very Happy i jak chcemy wkleic zdjęcie to tam gdzie są opcje czcionki B / U Qouote itd to 2 od konca jest img. Klikamy na nie, wklejamy za tym link i jeszcze raz klikamy IMG aby zamknąć procedure. Gotowe Smile wszystko robilem w przeglądarce google chrome.

PostWysłany: 8 Marca 2015, 10:25 Odpowiedz z cytatem
Patryk_e30
Zmieniacz Biegów

No i fajnie, teraz tylko 3 razy przeczytam żeby zrozumieć i mogę spróbować Very Happy Gmaila mam, bo świstek z wypłatą dostaję na email, więc nawet w telefonie umiem to otworzyć, hehe.
PostWysłany: 8 Marca 2015, 11:02 Odpowiedz z cytatem
rafaal111
Marszałek Polny

1969 VW Typ 1 mex

Wszystko pieknie nie miej jednak dochodze do etapu gdzie klikam na wybrane zdjecie aby skopiowac adres url grafiki I... nie mam takiej opcji

PostWysłany: 8 Marca 2015, 11:12 Odpowiedz z cytatem
Mazi53
Regulatornik Aparatu

1986 VW Typ 1 mex

to skopiuj link. Otworz to zdjecie w czarnym oknie i skopij link. lub otworz to zdjecie na nowej karcie napewno masz aka opcje i zkopiuj link do tego zdjecia. to bedzie t samo co adres url. robiles przez google chrome?
PostWysłany: 8 Marca 2015, 11:18 Odpowiedz z cytatem
rafaal111
Marszałek Polny

1969 VW Typ 1 mex

Ok jak rafal matolek opanowal to kazdy da juz rade
Nie mialem przegladarki google chrome stad nie mogles polapac sie o co chodzi. Reasumujac proste jak xxx Wink

PostWysłany: 8 Marca 2015, 11:26 Odpowiedz z cytatem
Mazi53
Regulatornik Aparatu

1986 VW Typ 1 mex

wklej tu jakies foto Very Happy
PostWysłany: 8 Marca 2015, 12:15 Odpowiedz z cytatem
rafaal111
Marszałek Polny

1969 VW Typ 1 mex

mowisz i masz

PostWysłany: 8 Marca 2015, 13:32 Odpowiedz z cytatem
drożdżak
Czyściciel Szybek

1983 VW Typ 1 1200

Widzę, że się spóźniłem. Dobra robota Mazi53. To teraz panowie nic tylko udostępniać jak najwięcej zdjęć Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Hosting zdjeciowy
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Luźne dyskusje