Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Garbiarnia - forum o stronie -> Chyba kupuje garba Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: 3 Września 2017, 11:56 Odpowiedz z cytatem
szar
Pieszak

zgadza się
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *
PostWysłany: 3 Września 2017, 12:08 Odpowiedz z cytatem
mawo
Pompowacz Opon

9 km odemnie Smile

PostWysłany: 3 Września 2017, 12:09 Odpowiedz z cytatem
szar
Pieszak

nie znasz go przypadkiem ? :p
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Ile jest siedem plus dwadziescia dwa? (cyfry) *
PostWysłany: 3 Września 2017, 12:17 Odpowiedz z cytatem
mawo
Pompowacz Opon

sebastiana znam, ale garba widzialem tylko raz na malym zlocie w tym roku w wolsztynie, ale nie przygladalem sie Smile

PostWysłany: 3 Września 2017, 12:18 Odpowiedz z cytatem
szar
Pieszak

coś właśnie wspominał, że był jeden wyjazd na zlot Very Happy
PostWysłany: 3 Września 2017, 13:03 Odpowiedz z cytatem
Bogdan
Regulownik Zaworów

1981 VW Typ 1 mex

szar napisał:
byłem obejrzeć tego niebieskiego. W porównaniu z tym pierwszym niebo, a ziemia. Wygląda całkowicie po remoncie i wstawiony do garażu. Nie ma silniczka od wycieraczek - ciężko zdobyć i wstawić tam ?
reszta gratów jest w kartonie. Spód ładnie zakonserwowany nie ma żadnego śladu rdzy. Szyby niestety nie sa orgyinalne, ale patrzac na rocznik i na samego garba to juz chyba nie jest taki problem Razz w kazdym razie silnik odpalił na strzał i moim zdaniem ma nieco za wysokie obroty i tu pytanie jak się tu reguluje obroty ? I do czego są te dwie wajhy obok ręcznego ? ciągnałem i chyba nie zauważyłem żadnej różnicy w pracy silnika i nic się chyba nie działo Razz

W sumie za te pieniądze to warto moim zdaniem wziac, bo sam remont na pewno kosztował więcej - więc wpłaciłem i odbieram za tydzień Smile

btw. poryłem troche za informacjani odnosnie tych obrotow. Ustalilem porownujac zdjecie gaznika z garba i internetow ze to solex 31 PICT. I obroty reguluje sie tam ta krzywka ze schodkami. No wiec na miejscu u goscia probowalem cos zdzialac i wykrecilem ja praktycznie ze owa krzywka byla luzna - tak powinno byc ?
ale obroty nie reagowaly nic. Byc moze jeszcze pociagniete na lince gazu nieco za mocno ?
Kurde, zanim ostatecznie go wezme to chyba zabiore tam ze sobą kluczyk - linke ma tam scisnieta imbusowa srubka i sprobuje poluzowac, bo nie podobuje mi sie tak wysoki stan obrotow

Przede wszystkim kup sobie to:
http://allegro.pl/volkswagen-kafer-i-transporter-praca-zbiorowa-i6947066154.html

Śrubą od przepustnicy ustawiasz wstępne wychylenie przepustnicy i to jako tako do wolnych obrotów nie jest. Wolne obroty ustawia się z boku gaźnika dużą śrubą na płaski śrubokręt, a mieszankę ustawia się małą śrubą pod tą dużą.

Linki przy ręcznym to są od ogrzewania. Jedna do klap pod tylną kanapą do wiania pasażerom na nogi, a druga do otwierania klap w nagrzewnicach żeby puścić cieple powietrze z silnika do auta.

PostWysłany: 3 Września 2017, 13:23 Odpowiedz z cytatem
szar
Pieszak

dzięki za jasną i rzeczową odpowiedź Very Happy
ksiazke juz kupuje ! Smile

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Chyba kupuje garba
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Garbiarnia - forum o stronie