Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Garbiarnia - forum o stronie -> Witam Wszystkich Miłośników Wiatrołapów !!!
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Witam Wszystkich Miłośników Wiatrołapów !!!
PostWysłany: 29 Stycznia 2018, 23:40 Odpowiedz z cytatem
yankes78
Małoaktywny

Mam na imię Piotrek, na Garbiarni jestem zarejestrowany od dłuższego czasu, ale jakoś do tej pory nie miałem okazji się przedstawić, więc to czynię teraz.
Pochodzę z województwa świętokrzyskiego (dokładnie z Radoszyc), obecnie mieszkam w województwie łódzkim (Ozorków/Sokolniki Las). Swoją przygodę z Garbatymi pojazdami zacząłem w 1998 roku, kiedy to kupiłem swój pierwszy w ogóle samochód, a był to VW 1300 z 1971 roku produkcji meksykańskiej koloru bordowego. Bardzo miło go wspominam Posiadał silnik 1200 o mocy 40 KM, ale był bardzo żwawy i trwały. Garbuskiem poruszałem się na co dzień, przez cały rok, przez 8 lat posiadania go przejechałem ponad 100 tyś, kilometrów, co niestety mocno odbiło się na jego stanie blacharskim.
Po Mexyku miałem Garbusa model 1300 z roku 1967 przez 2 lata, a w 2008 roku kupiłem panoramę czyli VW 1303 z 1974 roku w wersji sedan, którego mam do dziś.
Tak policzyłem te wszystkie lata i wyszło mi, że w tym roku jest moja 20 rocznica nieprzerwanego posiadania VW Garbusa i przyznam, że dobrze się z tym czuję Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: 30 Stycznia 2018, 00:19 Odpowiedz z cytatem
Blazlov
Bez rangi

Elegancko Smile jakieś zdjęcia panoramki ?

despite all my rage i am still just a rat in a cage

https://www.facebook.com/Projekt58

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 30 Stycznia 2018, 22:32 Odpowiedz z cytatem
yankes78
Małoaktywny

Parę zdjęć z końca 2017 roku, kiedy Garbikiem jechał mój kolega do swojego ślubu, stąd delikatne przystrojenie auta na tą okoliczność Smile

Silnik obecnie to 1.8 (1776 cm) na podwójnych 40 drla, wałek Engle 110, głowice 043 mexico. Na hamowni wyszło 80 KM, ze względu na małe zawory w głowicach, które skutecznie ograniczają silnik.
Mimo wszystko fajnie się nim jeździ i sprawia dużo radości Smile
Najbliższe plany to wymiana silnika na mocniejszy, mocno optuję za 2276 cm. Trwa systematyczne zbieranie kaski na ten cel Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Witam Wszystkich Miłośników Wiatrołapów !!!
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Garbiarnia - forum o stronie