Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Rasowanie -> Buggy
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Buggy
PostWysłany: 27 Marca 2004, 16:45 Odpowiedz z cytatem
Bobas
Zmieniacz Biegów

1966 VW Typ 3 1500 Notchback

Helleo Laughing
Arrow W wakacje mam zamiar budować Buggy i potrzebuje jakiś planów z wymiarami rzutami itp.
Wiem że robota nie jest trudna wystarczy tylko do ramy przykręcic silnik i plastikową obudowe oraz dać pare wzmocnien Cool
Arrow Jak by ktoś miał jakieś adresy www to bym bardzo prosił Arrow może jakieś własne wskazówki wiem że sie zawsze przydają Laughing
Pozdrowionka i milego dzionka Laughing

PostWysłany: 28 Marca 2004, 11:24 Odpowiedz z cytatem
kojot
Wyciągacz Silnika

Poszukaj ogłoszeń gdzie sprzedają gotowe skorupy do buggy, są gotowe "karoserie" w włókna które montujesz do podwozia garbusowego przy którym zostaje cały układ jezdny i napędowy, reszta wykończenia we własnym zakresie wedle upodobania, jesli chodzi Ci o takie prawdziwe buggy, jeśli chodzi CI o kosmiczne buggy i zrobienie wszystkiego samemu musiałbyś się dowiedzieć jak wygląda rejestracja takiego stwora (wtedy musiałbyś np sam bądź zlecić to ko,muś stworzenie pospawanie całej ramy i konstrukcji ale osobiście jestem za opcją pierwszą, sama skorupa nie jest droga można ją kupić za około 1000zł bo sam sie kiedyś dowiadywałem )

www.garbatyswiat.end.pl
www.slask.garbiarnia.com
www.fordcustom.go.pl
http://lowrider.pl/forum/viewtopic.php?t=1325&sid=66f737e334cd1e1103cffceada298c43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 28 Marca 2004, 21:05 Odpowiedz z cytatem
Bobas
Zmieniacz Biegów

O coś w tym stylu by mi odpowiadało i to bardzo Arrow na dwie osoby jaki romantyczny Laughing tylko trzeba chyba troche ramy przyciąć lub zrobić własną i skorupa nie bedzie pasowac Laughing

PostWysłany: 29 Marca 2004, 17:48 Odpowiedz z cytatem
kojot
Wyciągacz Silnika

Cytat:
tylko trzeba chyba troche ramy przyciąć
RAMY!! ?? garbus nie ma ramy!!

Cytat:
lub zrobić własną
można i samemu tylko nie gwarantuje ze coś takiego zarejestrują NORMALNIE będzie to musialobyć wtedy chyba jako tzw "SAM"

Cytat:
skorupa nie bedzie pasowac
wtedy zeczywiście nie, ale po co kombinować skoro możesz kupić dobrą podłoge z silnikiem układem jezdnym i papierem kupić gotową bude założyć odmalować zrobić wnętrze i chulaj dusza,

www.garbatyswiat.end.pl
www.slask.garbiarnia.com
www.fordcustom.go.pl
http://lowrider.pl/forum/viewtopic.php?t=1325&sid=66f737e334cd1e1103cffceada298c43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 31 Marca 2004, 15:16 Odpowiedz z cytatem
Bobas
Zmieniacz Biegów

Cytat:
Cytat:
tylko trzeba chyba troche ramy przyciąć
RAMY!! ?? garbus nie ma ramy!!
Dobra niech ci bedzie Trzeba skrucić ten kawałek tłoczonej stali Wink Arrow albo zrobić własną co mi by bardzo odpowiadało bo bym zrobił mocną konstrukcie bez dachu a do garbatej ramy Wink przepraszam wytłoczki stalowej przyzpawanej do podłogi i przykręconej do plastikowej skorypy trzeba (tak słyszałem) zrobić wzmocnienie (rury nad głową) bo może sie złożyć Crying or Very sad

Arrow ten czerwony to garb ucienty i skrucony w połowie a ja to bym chciał jakąś własną linje zrobić Laughing

Pozdro Laughing

PostWysłany: 4 Czerwca 2005, 01:22 Odpowiedz z cytatem
RaV
Moderator

WITAM!!!!!!!!!!!
Och, nawet sobie nie wyobrażacie jak fajnie jest odezwać się na Garbiarni po tak długiej nieobecności Very Happy
Sytuacja się trochę poprawiała, a Chantal nie została sprzedana i wszystko wskazuje na to, że zostaniemy razem
Chciałem powitać wszystkich nowych forumowiczów oraz powiedziec Czesc wszystkim, z którymi juz sie znam Cool

Zacznę od początku - ostatnio stałem się właścicielem sporej ileości garbatych części i tak mnie technęło - podobnie jak Bobasa, aby zrobić buggiego.
Mam silnik, skrzynie biegów itd. i tu chyba powtórzę pytanie Bobasa, czy ktoś dysponuje jakimiś schematami jak takie cudo zbudować? Chodzi mi głównie o ramę, wszak nie chce go obudowywać tylko zostawić rury na wierzchu.
Może ktoś z Was zajmował sie kiedyś czymś takim i ma jakieś wskazówki.
Ja chcę wykonać ramę od podstaw, chociaż wiem, że z rejestracją moge mieć wtedy problemy.
Końcowy efekt chciałbym aby wygladał mniej wiecej tak:

Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: 4 Czerwca 2005, 19:34 Odpowiedz z cytatem
garbatymarcin
Wymieniacz Żarówek

RaV napisał:
WITAM!!!!!!!!!!!
Mam silnik, skrzynie biegów itd. i tu chyba powtórzę pytanie Bobasa, czy ktoś dysponuje jakimiś schematami jak takie cudo zbudować?

Hmm, masz na mysli ten pomaranczowo-zolty pojazd na zdjeciu ?? Mysle ze za duzo to przy nim nie byloby roboty... No moze inne felgi Wink
PostWysłany: 5 Czerwca 2005, 00:57 Odpowiedz z cytatem
RaV
Moderator

też mi się wydaje, ze nie jest to az tak karkołomne zadanie
moze ktos robil cos podobnego i jest w stanie cos na ten temat doradzic Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Buggy
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Rasowanie