Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Rasowanie -> Felgi - Czy to przystoi?? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: 17 Maj 2004, 15:20 Odpowiedz z cytatem
Bober
Włączacz Klaksonu

nic nie da garbowi tego - co oryginalne felgi z pochromowanymi na maxa kapslami !
i do tego jak ktoś ma za dużo kasy białe nakładki na opony...

PostWysłany: 17 Maj 2004, 18:16 Odpowiedz z cytatem
kojot
Wyciągacz Silnika

Jesli już to całe fele w chromie kapsle jaja a co do nakładem na opony nie sa tak bardzo drogie chyba Question 150zł kpl ale jak juz wolałbym pełne opony z pasem oryginalnym ale koszty uu lepiej zapomnieć średnio 900zł szt

www.garbatyswiat.end.pl
www.slask.garbiarnia.com
www.fordcustom.go.pl
http://lowrider.pl/forum/viewtopic.php?t=1325&sid=66f737e334cd1e1103cffceada298c43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 18 Maj 2004, 02:36 Odpowiedz z cytatem
Whyshchuck
Ustawiacz Zapłonu

1978 VW Typ 1 1200C

Hi hi!

Nie spodziewałem sie tematu o Bling bling na tym forum Smile
To ciekawe felgi, ale do lowriderów. Zresztą czego się można spodziewać po sklepie Walkera? Wink
Do Garbusa moim zdaniem pasuje kilka modeli felg, moża je wyliczyć na palcach a reszta niech spada. Nawet gdy to Garbus lowrider

Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: 18 Maj 2004, 08:26 Odpowiedz z cytatem
qubek
Generalissimus

1968 VW Typ 1 1200A

yrrak napisał:
NO TAK ALE TE CENY!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeden komplet przekraczał wartość mojego garba(za ile go kupiłem) 4 krotnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

Ale to normalka. Takie rzeczy jak felgi sa drogie. Jesli robisz stary samochod, to jest oczywiste, ze pieniadze ktore w niego wkladasz, czy w naprawy, czy w tuning, sa duzo wyzszego rzedu wielkosci niz kwota poczatkowego zakupu. Zreszta sprobuj zsumowac to co sam juz wlozyles.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 18 Maj 2004, 16:35 Odpowiedz z cytatem
kojot
Wyciągacz Silnika

no więc własnie dlatego ludzie którzy nie mają pojęcia o odrestaurowywaniu aut jakichkolwiek opowiadają poprosru głupoty i często już słyszałem reakcje typu o Boże co za debil wystawił taką cene jak np na ovalu znajdzie się 25.000 a jest w stanie idealnym jak nóweta no ale cóż

www.garbatyswiat.end.pl
www.slask.garbiarnia.com
www.fordcustom.go.pl
http://lowrider.pl/forum/viewtopic.php?t=1325&sid=66f737e334cd1e1103cffceada298c43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: 18 Maj 2004, 20:43 Odpowiedz z cytatem
qubek
Generalissimus

1968 VW Typ 1 1200A

Ale oni maja troche racji. To nie jest tak, ze jak wpakujesz w Garba kupionego za, powiedzmy 4 tysiace, nastepne 16 tysiecy to one bedzie wart 20 tysiecy. Tylko jakies 8 albo 9, jesli masz duze szczescie. A tak naprawde to pewnie niewievcej niz 7. Pakowanie pieniedzy w Garba to nie jest biznes. Nigdy ich nie odzyskasz. Ludzie, ktorzy kupuja, naprawiaja, a potem sprzedaja albo kupuja bardzo tanio i okazyjnie, albo np doprowadzaja do lepszego stanu angazujac prawie wylacznie wlasny czas (pod warunkiem ze maja go za duzo), ale najczesciej sa po prostu picownikami i oszustami. Tak jest najczesciej. Bo w normalnych warunkach to sie nie oplaca.
PostWysłany: 18 Maj 2004, 20:54 Odpowiedz z cytatem
kojot
Wyciągacz Silnika

jak najbardziej sie z Tobą zgadzam nie mówie o tym tylko o tym że są garby które kosztują i które są leprze chyba niz te które zeszły z taśmy produkcyjnej, a co do picowania i odstawiania auta na juz to tak jest z większością garbów jakie u mnie jeżdzą w dniu zakupu i jakisz czas po nim całkiem ładny a potem co? potem rozłazi sie jak tektura na deszczu Sad

www.garbatyswiat.end.pl
www.slask.garbiarnia.com
www.fordcustom.go.pl
PostWysłany: 18 Maj 2004, 21:00 Odpowiedz z cytatem
Gość

Ludzie jeśli macie jakąś kaskę do wydania to garbus jest najlepszym pojazdem do tego . I nie żałujcie wydanych pieniędzy .Kupując nowe gówno rocznie tracisz ok 5000 tys. ile za to mozna kupic do garba Very Happy
PostWysłany: 18 Maj 2004, 21:24 Odpowiedz z cytatem
kojot
Wyciągacz Silnika

niech śmoc będzie z Tobą w tej kwestii się zgodze z Tobą napewno

www.garbatyswiat.end.pl
www.slask.garbiarnia.com
www.fordcustom.go.pl
PostWysłany: 19 Maj 2004, 12:09 Odpowiedz z cytatem
ENTER
Wymiennik Korbowodowo-Panewkowy

wracając do tematu, to powiedzcie mi jak się wylicza taką sprawę,bo wiem że jakoś sie wylicza. jak np. chcialbym założyć fele 17" to jaką oponę do tego. czy ja dobrze kojaże że jeśli fela większa o cal to opona niższa o pięć, cy jak to sie liczy, to raz , a dwa to czy jeśli bym wsadzil np 17"fele to czy licznik nie będzi p"przeklamywał" prędkości??

PostWysłany: 19 Maj 2004, 15:27 Odpowiedz z cytatem
LUQU
Nalewacz Paliwa

kojot napisał:
http://hydroz.lowrider.pl/p_felgi_chromowane_enzo.php co myślicie o tego typu chromach w garbie? troche mam mieszane uczucia Idea

W sumie sa spoko ale tylko wtedy gdy ma to pasowac do calosci bo wsadzenie chromowanych 18 stek do zwyklego lekko obdrapanego i nie obnizonego garba bedzie twozylo komiczny obraz Very Happy

www.teatimetuning.pl
PostWysłany: 19 Maj 2004, 16:31 Odpowiedz z cytatem
hakeem
Gość

ENTER napisał:
wracając do tematu, to powiedzcie mi jak się wylicza taką sprawę,bo wiem że jakoś sie wylicza. jak np. chcialbym założyć fele 17" to jaką oponę do tego. czy ja dobrze kojaże że jeśli fela większa o cal to opona niższa o pięć, cy jak to sie liczy, to raz , a dwa to czy jeśli bym wsadzil np 17"fele to czy licznik nie będzi p"przeklamywał" prędkości??

Tutaj masz jeden z lepszych kalkulatorów rozmiarów opon. Naprawdę się sprawdza Smile http://www.tyresave.co.uk/tyresize.html
PostWysłany: 19 Maj 2004, 16:39 Odpowiedz z cytatem
hakeem
Gość

Jeśli założysz 17" fele np. zamiast 15" ale zmniejszysz profil opony tak, żeby zachować średnicę całego koła (fela i opona) na tym samym poziomie (-/+ 2.5%) to wszystko będzie ok.
PostWysłany: 19 Maj 2004, 20:01 Odpowiedz z cytatem
kojot
Wyciągacz Silnika

nanieś tylko poprawke ze jazda na tak nisko profilowych oponach będzie taka jakbyś dodatkowo utwardził zawieszenie taki drobny mankament

www.garbatyswiat.end.pl
www.slask.garbiarnia.com
www.fordcustom.go.pl
PostWysłany: 20 Maj 2004, 08:23 Odpowiedz z cytatem
ENTER
Wymiennik Korbowodowo-Panewkowy

wiesz, na razie to nie planuje zmieniać bo stan kasy = 0 Wink ale może kiedyś, w przyszlości. to mogłoby wyglądać nieźle

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Felgi - Czy to przystoi??
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Rasowanie