Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Luźne dyskusje -> Mapa z forumowiczami Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: 6 Lutego 2020, 09:37 Odpowiedz z cytatem
Scooty
Wymiennik Korbowodowo-Panewkowy

1974 VW Typ 1 1303

ja w pracy wlaczam forum, dopiero potem poczte firmowa Very Happy
Poki co skutecznie bronie sie przed FB.

http://www.garbiarnia.com/forum/garage.php?mode=view_vehicle&CID=365
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: 6 Lutego 2020, 10:34 Odpowiedz z cytatem
Hajasz
Włączacz Klaksonu

1960 VW Typ 1 1200

Scooty napisał:

Haha Scooty mam tak samo
Jakoś to całe FB nie jest mi potrzebne a forum jest odpalane tuż przed pocztą firm.

PostWysłany: 6 Lutego 2020, 19:57 Odpowiedz z cytatem
tutuje
Zmieniacz Biegów

[quote="kasztan"]
tutuje napisał:
Witam
Napiszcie proszę dlaczego ten FB ma być lepszy od tego foum
I napiszcie (w skrócie) czy w tym FB jest łatwo, tak jak Garbiarni, znależć wszytko to co potrzebuje "garboogórkowiec".(szczególnie gdy jego mózg wszedł już w 8-my "krzyżyk",a więc czy po prostu jakoś podoła)
Pozdrawam

Przede wszystkim to codzienność. Każdy kto ma FB odpala go codziennie, forum już nie.
Drugi temat to zdjęcia - jest dużo łatwiej je wstawić w erze telefonów i internetu w nich.
Po trzecie łatwiejsze i szybsze rozmowy bezpośrednie wraz z możliwością dodawania zdjęć.
Niestety, nie tylko to jedno forum pomału obumiera, nie twierdzę że umrze, ale raczej nigdy już nie będzie tak jak kilka lat temu.[/quote

No trudno.Widzę,że muszę się nauczyć FB.Wnuki mi mówią że powinienem poznać na początek kilka przydatnych linków.I o takie linki Was proszę.
Pzdr. Smile

Sursum corda !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Dlaczego rejestrujesz się na forum? *
PostWysłany: 8 Lutego 2020, 00:27 Odpowiedz z cytatem
motobar
Nalewacz Paliwa

1973 VW Typ 1 1303

FB tj szajs,jedna wielka propaganda,pokazywanie świata który nie istnieje,niby jest wszystko a tak naprawdę nie ma nic konkretnego, co najwyżej można obejrzeć sobie czyjeś rodzinne zdjęcia z wigilii Very Happy albo z wakacji jak to każdy wspaniale sobie żyje,pełen blask i szczęście... a spotkasz takiego jegomościa tydzień później w biedrze to zajechany robotą jak koń po westernie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: 8 Lutego 2020, 13:51 Odpowiedz z cytatem
tutuje
Zmieniacz Biegów

Hajasz napisał:
Scooty napisał:

Haha Scooty mam tak samo
Jakoś to całe FB nie jest mi potrzebne a forum jest odpalane tuż przed pocztą firm.

Hihi, Very Happy Ja także to mam.

Sursum corda !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Dlaczego rejestrujesz się na forum? *
PostWysłany: 10 Lutego 2020, 17:29 Odpowiedz z cytatem
Marek2
Włączacz Klaksonu

Witam !
Fejsbuka nie mam , komputer obsluguje b. slabo , ale na forum zagladam prawie codziennie. Jest tu duzo ciekawych informacji archiwalnych.

Jak sa chetni to bedzie trwac i rozwiazywac problemy nowszym uczestnikom i starszym.
Z doswiadczenia wiem ,jedni przychodza i zniecheceni remontami i pracochlonnoscia odchodza. A inni zostana na zawsze...

Pozdrawiam !
Marek Zapasnik
Wroclaw

Ps Podziwiam
Kolege Hajasz za energie.. trzymac tak dalej !

PostWysłany: 3 Marca 2020, 02:02 Odpowiedz z cytatem
olo xxx
Mierzalnik Przerwy

motobar napisał:
FB tj szajs,jedna wielka propaganda,pokazywanie świata który nie istnieje,niby jest wszystko a tak naprawdę nie ma nic konkretnego, co najwyżej można obejrzeć sobie czyjeś rodzinne zdjęcia z wigilii Very Happy albo z wakacji jak to każdy wspaniale sobie żyje,pełen blask i szczęście... a spotkasz takiego jegomościa tydzień później w biedrze to zajechany robotą jak koń po westernie

w punkt
cała prawda o przechwałkach na FB, wszystko jest tam na chwilę , wszystkim jest tam dobrze , wszyscy są szczęśliwi i tylko podróżują , zdobywają , realizują swoje życiowe cele. To tylko pozory, lub jednorazowe, czy rzadkie osiągnięcia , ale w całej masie takich relacji , odbiorcy z komórką w ręku , na wykręconym , zastałym kręgosłupie na kanapie wydaje się, że tylko on do niczego jeszcze nie doszedł ,a wszyscy już dawno mają lepiej od niego.
Wartościowe tematy tak szybko tam uciekają w masie przygniatających , mało cennych informacji , ze w tym natłoku ciężko do czegoś później wrócić , przypomnieć sobie kto co pisał itp.

Fakt , ogłoszenia i czas reakcji żeby coś sprzedać , czy znaleźć coś do kupienia poprzez zapytanie się ogółu bije na głowę fora. FB nie ma jednak tego co forum, które jest encyklopedią wiedzy , poukładaną , łatwą do wyszukania, przypadków opisanych więcej niż na patologii ciąży . Wszystko w zasiegu ręki . A to wszystko dzieki ciężkiej pracy wszystkich forumowiczów, którzy poświęcili swój czas i podzielili się doświadczeniami.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Mapa z forumowiczami
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Luźne dyskusje