Garbiarnia - Forum
Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj Powrót na główną stronę Garbiarni

Forum Garbiarnia Strona Główna -> Luźne dyskusje -> Mapa z forumowiczami Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Mapa z forumowiczami
PostWysłany: 29 Stycznia 2020, 13:03 Odpowiedz z cytatem
Hajasz
Włączacz Klaksonu

1960 VW Typ 1 1200

Hej
Na innym forum motoryzacyjnym którego jestem użytkownikiem jest zamieszczona fajna mapa z naszymi "pinami" (nasza lokalizacja w pięknym kraju)

czy nie fajnie było by mieć tutaj taki gadżet? To taki ukłon w stronę naszych drogich moderatorów forum Razz

*EDIT*
link do mapy
Chętni, którzy chcieliby dodać coś do mapy mogą napisać PW do mnie.

Ostatnio zmieniony przez Hajasz dnia 4 Lutego 2020, 10:15, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: 29 Stycznia 2020, 18:58 Odpowiedz z cytatem
Łysy
Administrator

Jeśli chodzi o moderatorów(a) to uważam, że to fajny pomysł, ale:
-ja nie nie ogarnę takich tematów.
-forum jakby trochę już ledwo dycha w czasach FB Sad

Powiedz dokładnie jak to zrobić, jeśli użytkownicy sami by mogli sie oznaczać, to czemu nie. Ze swojej strony mogę chyba jedynie podpiąć temat, żeby nie spadał niżej.

PostWysłany: 30 Stycznia 2020, 10:36 Odpowiedz z cytatem
Hajasz
Włączacz Klaksonu

1960 VW Typ 1 1200

no właśnie ... FB Sad chociaż starzy wyjadacze nigdy nie opuszczą forum, dopóki istnieje, tak myślę.
Chętnie pomogę, dam znać jak to ugryźć, bo sam nie wszystko jeszcze wiem.
Myślę, że to fajny pomysł i pokaże też aktywnych użytkowników forum.

PostWysłany: 31 Stycznia 2020, 14:10 Odpowiedz z cytatem
tutuje
Zmieniacz Biegów

Witam
Napiszcie proszę dlaczego ten FB ma być lepszy od tego foum
I napiszcie (w skrócie) czy w tym FB jest łatwo, tak jak Garbiarni, znależć wszytko to co potrzebuje "garboogórkowiec".(szczególnie gdy jego mózg wszedł już w 8-my "krzyżyk",a więc czy po prostu jakoś podoła)
Pozdrawam

Sursum corda !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Dlaczego rejestrujesz się na forum? *
PostWysłany: 31 Stycznia 2020, 14:53 Odpowiedz z cytatem
kasztan
Naciskacz Pedałów

tutuje napisał:
Witam
Napiszcie proszę dlaczego ten FB ma być lepszy od tego foum
I napiszcie (w skrócie) czy w tym FB jest łatwo, tak jak Garbiarni, znależć wszytko to co potrzebuje "garboogórkowiec".(szczególnie gdy jego mózg wszedł już w 8-my "krzyżyk",a więc czy po prostu jakoś podoła)
Pozdrawam

Przede wszystkim to codzienność. Każdy kto ma FB odpala go codziennie, forum już nie.
Drugi temat to zdjęcia - jest dużo łatwiej je wstawić w erze telefonów i internetu w nich.
Po trzecie łatwiejsze i szybsze rozmowy bezpośrednie wraz z możliwością dodawania zdjęć.
Niestety, nie tylko to jedno forum pomału obumiera, nie twierdzę że umrze, ale raczej nigdy już nie będzie tak jak kilka lat temu.

PostWysłany: 31 Stycznia 2020, 17:35 Odpowiedz z cytatem
Hajasz
Włączacz Klaksonu

1960 VW Typ 1 1200

Hej
Stworzyłem taką mapę.
Mankament jest taki, że każdy kto chce dodać znacznik musi mieć uprawnienia administratora mapy a to chyba nie najlepszy pomysł. Tak więc potrzebny jest człowiek, który będzie tym wszystkim zawiadywał.
Jeśli wyrazicie zgodę ja mogę wziąć to pod swoją pieczę.
Wyglądało by to tak, że każdy kto chce dodać coś do mapy powinien napisać PW do mnie i podać konkretne dane (to oczywiście do ustalenia)
Mapa zawiera kilka warstw - my, warsztaty, zloty i co tam jeszcze ktoś chce. Wszystko można dodać, informacje, telefony, maile nawet zdjęcia.
Można też pomyśleć o miejscu gdzie tą mapę powiesić z informacją jak dodawać rzeczy.

Czy taka forma by Wam odpowiadała?

PostWysłany: 31 Stycznia 2020, 21:32 Odpowiedz z cytatem
Harry
Ustawiacz Zapłonu

1966 VW Typ 1 1300

w czasach fb faktycznie ogłoszenia sprzedam/kupie maja przewagę ale posty o pomoc znikają na fb miedzy reklamami filmikami i innymi głupimi rzeczami na fb

Pomysł z mapą jest ciekawy a przy okazji admini mogą zweryfikować ile tak na prawde jest osób aktywnych na forum

PostWysłany: 2 Lutego 2020, 21:22 Odpowiedz z cytatem
pawel
Pompowacz Opon

1970 VW Typ 1 1300

Łysy napisał:

Forum to zanikająca forma internetowa, ale fora branżowe, techniczne itp przetrwają mam nadzieję.

Olbrzymim plusem Garbiarni, wyraźnie dającym przewagę nad FB jest to, że stała się internetową encyklopedią, poradnikiem i kroniką. Wiele osób wchodzi tu poczytać i poszukać porad- z uwagi na to, że już tu prawie wszystko jest opisane to nie są zakładane nowe tematy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dlaczego rejestrujesz się na forum? *
PostWysłany: 2 Lutego 2020, 23:54 Odpowiedz z cytatem
motobar
Nalewacz Paliwa

1973 VW Typ 1 1303

pawel napisał:

Olbrzymim plusem Garbiarni, wyraźnie dającym przewagę nad FB jest to, że stała się internetową encyklopedią, poradnikiem i kroniką. Wiele osób wchodzi tu poczytać i poszukać porad- z uwagi na to, że już tu prawie wszystko jest opisane to nie są zakładane nowe tematy.

Oczywiście, że tak
To tak jak z liceum i technikum...
Konkretna wiedza to w technikum a lanie wody w liceum....
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: 3 Lutego 2020, 11:47 Odpowiedz z cytatem
tutuje
Zmieniacz Biegów

pawel napisał:
Łysy napisał:

Forum to zanikająca forma internetowa, ale fora branżowe, techniczne itp przetrwają mam nadzieję.

BRAWO Applause
Nie dajmy zniknąć Garbiarni Exclamation
Pzdr. Smile

Sursum corda !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Dlaczego rejestrujesz się na forum? *
PostWysłany: 3 Lutego 2020, 12:17 Odpowiedz z cytatem
Hajasz
Włączacz Klaksonu

1960 VW Typ 1 1200

Cytat:
Nie dajmy zniknąć Garbiarni

forum nie zniknie, mam taką nadzieję.
Z drugiej strony pamiętam jeszcze grupy dyskusyjne i ich los.Sad Ale nie o tym, nie o tym...

Fajnie by było jakby się udało powiesić mapę gdzieś na głównej belce (sam podgląd) i zaczepić temat w jaki sposób dodawać się do niej.

Jak wcześniej wspominałem jak nikt nie znajdzie czasu, aby ją administrować, mogę się tym zająć.

PostWysłany: 3 Lutego 2020, 19:55 Odpowiedz z cytatem
Łysy
Administrator

No raczej temat ciężki do przeskoczenia, gdyż właściciel strony i jednocześnie jej administrator raczej nie za bardzo ma czas/chęci się tym zajmować. Ja tu jestem tylko adminem wywalającym posty botów Wink mogę jedynie podwiesić temat żeby nie spadał niżej.

PostWysłany: 4 Lutego 2020, 10:11 Odpowiedz z cytatem
Hajasz
Włączacz Klaksonu

1960 VW Typ 1 1200

Podwieś może temat. Ja w wolnej chwili zredaguje pierwszy mój wpis żeby było widać link do mapy. Dzięki.

PostWysłany: 5 Lutego 2020, 21:52 Odpowiedz z cytatem
Łysy
Administrator

okazuje się, ze nie mogę podwiesić Razz zamknąć mogę lub usunąć

PostWysłany: 5 Lutego 2020, 21:55 Odpowiedz z cytatem
robertkosa
Włączacz Klaksonu

1974 VW Typ 1 1303S

Spokojnie sporo osób tu zagląda jeszcze bo jednak sporo ciekawych wątków przez lata się uzbierało ...
A Facebook ? Wielu osób powie że to nie możliwe ale pewnie wygaśnie prędzej czy później jak gadu gadu czy nasza klasa A też wszyscy z tego korzystali 😀

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Mapa z forumowiczami
Forum Garbiarnia Strona Główna -> Luźne dyskusje