Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników dzisiejszej Garbatej Parady WOŚP. Byli dzisiaj z nami Miniacy, Skodziarze, Capria-cy a także Warszawa (Ratlook), New Beetle, Kubel Wagen, policyjny Ford Taunus i inni!!

W sumie ponad 50 aut! Tak naprawdę WOŚP jest jedną z okazji w roku, gdy Warszawa pokazuje, że siła Garbusowej Braci jest naprawdę ogromna! I tak trzymać!

No i dzięki wszystkim za uczczenie pamięci spalonego Garbusa Bulioo oraz innych Garbusów zniszczonych ostatnimi czasy przez ludzką głupotę.

Nie tylko jeździliśmy, ale także i kwestowaliśmy. Wyniki i zebrana przez nas kwota na cele XIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już wkrótce.

Krótkie artykuły będzie najprawdopodobniej można znaleźć jutro w Gazecie Wyborczej, Fakcie, a ponadto w piątkowej Giełdzie Samochodowej. Była z nami także ekipa z Fundacji WOŚP, ale nie wiemy kiedy i czy w ogóle pokażą materiał z nami.

Ponadto, wieczorem kilku najbardziej wytrwałych Garbusiarzy, eskortowało ulicami Warszawy (razem z Policją i Strażą Pożarną) pieniądze zebrane przez Sztab Komendy Hufca ZHP prosto do Telewizji.

Było fajnie. Zapraszamy na przyszły rok.

Więcej zdjęć:

http://www.garbiarnia.com/galeria/index.php?twg_album=Zloty+i+Imprezy+2005%2FParada+WOSP