Już jesteśmy po III Dorocznym Zjeździe Garbiarni i Przyjaciół w Grzymku pod Warszawą. Impreza była czadowa.

Według moich szacunków pojawiło się około 14 Garbów +1 Ogórek. To są liczby z soboty, bo nie każdy został na noc.

Piątek upłynął pod znakiem ogniska, na którym Rebel z Reniferem dali niezły koncert. No i Renek pokazał swój talent pieśniarza. Sobota – Rajd. Renifer i Barzant, chociaż obiecywali, że tym razem wygrają, zajęli 7 miejsce. W sumie to pierwsza dziesiątka, więc też nieźle. Potem wyścigowy slalom, gdzie chłopaki dali niezły popis i chociaż falco (Garbusem Agenta) do ostatniej chwili nie dawał nikomu szans, w końcu 8_ball dał mu radę i pobił go w przejeździe aż o 10 sekund. Na koniec wyścig na 1/4 czegośtam, gdzie tym razem falco wygrał. No i rzut wałem – yrrak pokazał klasę.

A wieczorem, za sprawą Renifera i Barzanta, wszyscy zastanawiali się „Gdzie są smurfy”. Renifer z Barzantem szukali smerfów do samego rana, przez co narazili się pozostałym uczestnikom zjazdu, którzy nad ranem „przystroili” Barzantowi Garbusa…

W niedzielę wyszło na dobre słońce, ale niestety musieliśmy już się rozjechać do domów. Zrobiliśmy więc „uroczyste” wręczenie nagród (przerywane tylko dżinglami Renifera i Barzanta).

Było fajnie, wszystko w rodzinnej atmosferze, no tak jak być powinno na kolejnym Rodzinnym Zjeździe Garbiarni i Przyjaciół.

 

Galeria zdjęć z tej imprezy:

http://www.garbiarnia.com/galeria/index.php?twg_album=Zloty+i+Imprezy+2005%2F56