Miło mi ogłosić, że jak co roku warszawscy Garbusiarze organizują paradę z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oczywiście na paradzie mamy nadzieję, że zjawią się nie tylko Garbusy, ale jak w latach poprzednich również wiele innych marek „starych-młodych” aut smile

Zbiórkę zaczynamy 8 stycznia 2006 (niedziela) o godzinie 10.30 na Pl. Teatralnym w Warszawie (tak jak w latach poprzednich). Sam wyjazd parady planowany jest na godzinę 11.00.

Trasa przejazdu:

Z Pl. Teatralnego skręcamy w prawo w Senatorską, potem w prawo w Krakowskie Przedmieście i Nowym Światem prosto, aż do skrętu w prawo w Al. Jerozolimskie. Następnie dojeżdżamy do Marszałkowskiej i kierujemy się w lewo w kierunku Pl. Konstytucji. Na Pl. Konstytucji skręcamy w prawo w ulicę Koszykową, a potem znowu w prawo w ulicę Chałubińskiego. Dalej prosto ulicą Jana Pawła II aż do Al. Solidarności, a nią prosto aż do Pl. Bankowego, gdzie planowany jest postój około 10-15 minut na zebranie całości parady (bo niestety pewnie nie uda się przejechać wszystkim nie rozbijając „peletonu”).

Z Pl. Bankowego zwartą już grupą jedziemy Marszałkowską w kierunku Al. Jerozolimskich (mijając scenę główną koncertu) skręcamy w lewo w Al. Jerozolimskie i zaraz w lewo w Nowy Świat. Stamtąd już prosto do mety czyli do Pl. Zamkowego, gdzie przewidziane jest zakończenie parady.

Cała parada będzie trwała około godziny-półtorej.

Co potem??

Albo knajpa albo kwestowanie , to jeszcze się zobaczy. Ważne żeby się spotkać i narobić „dymu” wokoło WIELKIEJ ORKIESTRY :)

Jeśli macie CB Radia to wskazane jest, żeby je ze sobą zabrać, bo jak pokazały poprzednie tego typu akcje, one bardzo się przydają. O flagach i innych gadżetach chyba nie musze nikomu przypominać że bedą potrzebne ;)

To cóż, do zobaczenia na finale WOŚP.

Pozdrawiam,

Enter

W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie lub piszcie do organizatorów:

Z „ramienia” VOLKSLEGIONU
BENY
vwbennyh [at] poczta [dot] onet [dot] pl
tel. 0-508-218-169

Z „ramienia” GARBIARNI
ENTER
enter [at] garbiarnia [dot] com
tel. 0-888-157-862