Mam przyjemność powitać Was na zupełnie nowej witrynie internetowej Garbiarni. Jak zapewne zauważyliście wiele rzeczy się tutaj zmieniło, jest przede wszystkim wygląd strony, opracowany zupełnie od zera, aczkolwiek nawiązujący do poprzedniej Garbiarni. I to wszystko w związku z faktem, że niewiele ponad miesiąc temu Garbiarni stuknęło 5 lat istnienia w sieci!

Jednakże nie chcieliśmy poprzestać tylko na wyglądzie. Już teraz w zasobach Garbiarni znajdziecie kilka nowych artykułów dotyczących zagadnień interesujących zarówno tych zwykłych użytkowników Garbusów, jak i tych, którzy pragną ze swoich aut wydobyć jak najwięcej. Będziemy także starali się regularnie powiększać ilość artykułów na Garbiarni, tak żeby stała się ona swego rodzaju bazą wszelkiego rodzaju informacji.

Wraz z premierą nowej strony oddajemy Wam także do użytku zupełnie nowy interfejs służący do zamieszczania drobnych ogłoszeń.

Będziemy Was także regularnie informowali o wszelkich wieściach ze świata motoryzacji, nie tylko garbatej, ale również związanej ze wszelkiego rodzaju klasycznymi autami. Będziemy pisali o zlotach, rajdach oraz zamieszczali z nich fotorelacje.

Macie również do dyspozycji zupełnie nową galerię, maksymalnie uproszczoną, lecz mam nadzieję bardziej funkcjonalną i zachęcającą do przeglądania nowszych i starszych zdjęć.

Wielu rzeczy, które były na starej stronie nie znajdziecie już tutaj, zostały pominięte w związku z małym zainteresowaniem. Zamiast nich poświęcimy uwagę tym elementom Garbiarni, które są lub mogą być przez Was najczęściej oglądane.

Nowa strona do korzystania z niektórych funkcjonalności wymaga rejestracji i logowania. Niestety ze względu na bezpieczeństwo danych nie zdecydowaliśmy się na razie do połączenia Waszych loginów z forum. Dlatego też musicie się na stronie raz jeszcze zarejestrować, mam nadzieję, że wybaczycie nam tę małą niedogodność…

Zapraszam więc do surfowania i odkrywania nowych możliwości Garbiarni. Jeśli macie jakieś uwagi, pomysły, komentarze lub sugestie zamieśćcie je na forum.

 

Redaktor: garbaty