I Rajd Strucla - wyniki i zdjęcia
Artykuł z pierwszej strony klubu (2005–2012).
Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom I Rajdu Strucla, który szczęśliwie zakończył się w dniu wczorajszym. Na start przybyło 21 załóg, do mety, wykazując niezwykła dzielność i hart ducha, dojechało 20 samochodów, które mogą teraz tytułować się mianem prawdziwego strucla.
Ekipy miały do przejechania ok. 200 kilometrów w okolicach Warszawy. Start miał miejsce rano w Warszawie, na terenie byłych Zakładów Mechanicznych Ursus, natomiast meta, wieczorem w podwarszawskich Otrębusach. Trasa rajdu biegła między innymi przez Bolimów, Żyrardów, Radziejowice i Podkowę Leśną. Wieczorem, w lesie pod Otrębusami zmęczeni całodniowym zmaganiem się z zadaniami postawionymi przez organizatorów mieli możliwość chwilę odpocząć przy ognisku oraz posilić się tradycyjną kiełbaską i specjalnie przygotowaną na tę okazję struclą.
Szersza relacja już niedługo. Tymczasem możecie obejrzeć pierwsze zdjęcia z rajdu. Znajdziecie ja tutaj. Autorzy dotychczas nadesłanych zdjęć: Kas, garbaty, Kubala, Cadzilla, Piotr Wieczorek.
Bardzo proszę, abyście nadsyłali mi swoje zdjęcia, które zrobiliście na rajdzie. Chciałbym uzupełnić galerię, bo na razie pokazuje tylko wybrane kawałki rajdu. Mój adres: (kontakt usunięty)
A poniżej zamieszczam obiecywane wyniki:
| Miejsce | Nr załogi | Imię i nazwisko | Samochód | Punktów |
| 1. | 12 | Jakub Niemcewicz "qubek" | Volkswagen 1300 '66 | 139 |
| 2. | 3 | Jan Kasprzycki | Syrena 104 '68 | 125 |
| 3. | 14 | Mariusz Karbowski | Volkswagen '79 | 122 |
| 4. | 2 | Wiktor Paul "Wituś więcej sprytuś" | Skoda 105S | 119 |
| 5. | 21 | Michał Bartczak "Misza" | Trabant 601 sedan | 118 |
| 6. | 1 | Kamil Pawłowski "Bubu" | Renault 4 F4 | 116 |
| 7. | 16 | Wojciech Spirydowicz | Mercedes Benz 500 SEC | 114 |
| 8. | 19 | Magda Serafin | Volkswagen 1300 | 106 |
| 9. | 11 | Marek Pietruszewski | Mercedes Benz 380 SL | 95 |
| 10. | 17 | Wojtek Nosarzewski | Volvo 244 DL | 93 |
| 11. | 6 | Paweł Ptaszek | Dniepr MT-16 | 92 |
| 12. | 4 | Konrad Góra "Pero 500" | Wartburg Turist | 91 |
| 12. | 20 | Łukasz Stachowicz | Volkswagen T2 Bus | 91 |
| 14. | 5 | Grzegorz Jabłoński | Syrena 105L | 89 |
| 15. | 13 | Piotr Wieczorek | Trabant 601 sedan | 87 |
| 16. | 9 | Paweł Starewicz | Fiat 126p 650E | 78 |
| 16. | 10 | Paulina Kołaszewska | Volkswagen 1200 | 78 |
| 18. | 7 | Karol Boński | Fiat 125p | 71 |
| 19. | 15 | Piotr Pietras | Mercedes Benz 107 | 67 |
| 20. | 8 | Sebastian Lech | Buick Skylark | 61 |
| 21. | 18 | Krzysztof Sławiński | Peugeot 304 Sedan | nie ukończył |
Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 151
Doceniamy także pilotów wszystkich ekip, ale niestety nie mamy wyczerpujących danych, więc pilotów nie wymianiamy. Ale wiadomo, że sukces każdej załogi uzależniony jest nie tylko od kierowcy, lecz również od dobrego pilota.
Tutaj znajdziecie arkusz z punktacją wszystkich poszczególnych konkurencji.
A poniżej wyniki konkurencji sprawnościowych i jazdy na regularność:
Slalom zręcznościowy na Lost Highway
| Miejsce | Nr Załogi | Czas (s) | Punktów |
| 1. | 12 | 23,2 | 15 |
| 1. | 14 | 23,2 | 15 |
| 3. | 6 | 23,5 | 13 |
| 3. | 19 | 23,5 | 13 |
| 3. | 21 | 23,5 | 13 |
| 6. | 3 | 23,8 | 10 |
| 7. | 16 | 24,0 | 9 |
| 8. | 13 | 25,3 | 8 |
| 9. | 7 | 25,5 | 7 |
| 10. | 1 | 25,8 | 6 |
| 11. | 2 | 26,0 | 5 |
| 12. | 9 | 27,3 | 4 |
| 13. | 11 | 28,6 | 3 |
| 14. | 18 | 29,9 | 2 |
| 15. | 5 | 30,0 | 1 |
| 16. | 10 | 31,0 | 1 |
| 17. | 17 | 31,7 | 1 |
| 18. | 15 | 39,5 | 1 |
| 19. | 4 | 39,7 | 1 |
| 20. | 20 | 42,5 | 1 |
| 21. | 8 | 48,6 | 1 |
Parkowanie Żyrardów
| Miejsce | Nr Załogi | Czas (s.) | Punktów |
| 1. | 3 | 22,6 | 15 |
| 2. | 7 | 25,1 | 14 |
| 3. | 2 | 27,4 | 13 |
| 4. | 5 | 27,5 | 12 |
| 5. | 21 | 33,1 | 11 |
| 6. | 19 | 33,8 | 10 |
| 7. | 12 | 37,2 | 9 |
| 8. | 4 | 38,5 | 8 |
| 9. | 6 | 38,6 | 7 |
| 10. | 1 | 38,7 | 6 |
| 11. | 17 | 45,3 | 5 |
| 12. | 15 | 50,0 | 4 |
| 13. | 16 | 54,9 | 3 |
| 14. | 8 | 56,4 | 2 |
| 15. | 9 | 58,3 | 1 |
| 16. | 14 | 59,5 | 1 |
| 17. | 11 | 65,0 | 1 |
| 18. | 10 | 74,0 | 1 |
| 19. | 20 | 80,0 | 1 |
Czas konkurencji "parkowanie" uwzględnia już doliczone punkty karne.
Jazda na regularność
| Nr Załogi | Czas | Punktów |
| 1 | 158 | 11 |
| 2 | 147 | 15 |
| 3 | 137 | 13 |
| 4 | 87 | 0 |
| 5 | 157 | 11 |
| 6 | 157 | 11 |
| 7 | 0 | 0 |
| 8 | 0 | 0 |
| 9 | 155 | 11 |
| 10 | 182 | 0 |
| 11 | 139 | 13 |
| 12 | 139 | 13 |
| 13 | 149 | 13 |
| 14 | 136 | 13 |
| 15 | 92 | 0 |
| 16 | 154 | 11 |
| 17 | 136 | 13 |
| 18 | 149 | 13 |
| 19 | 110 | 3 |
| 20 | 110 | 3 |
| 21 | 147 | 15 |
Idealny czas przejazdu kontrolowanego przez nas odcinka o długości 1200 m wynosił 144 s.
Za każde 5 s. czasu odbiegającego od 144 s. maks. punktację 15 pkt zmniejsza się o 2 pkt.
A tutaj obejrzycie, jakie były prawidłowe uznawane przez nas odpowiedzi.
Zwycięzcom gratulujemy!
Nagrody dla zwycięzców i dyplomy dla wszystkich uczestników roześlemy pocztą.