Zastanawiacie się co garbusowego można porobić w nadchodzący weekend? W Warszawie macie możliwość spotkania się na sobotnim Classic & Custom Saturday Night Cruise. Ale to nie wszystko…

W tą sobotę odbędzie się już trzecia edycja organizowanej przez SSVWF imprezy pod tytułem C&CSNC

Oto ramowy plan imprezy:

26 maja 2012 (sobota)

  • 15.00 Spotkanie na parkingu przy kawiarni Warszawa Powiśle.
  • Przejazd #1, 16.30-17.30: parking przy kawiarni Warszawa Powiśle, (w prawo w) Kruczkowskiego, (w prawo w) Książęca, (w prawo w) Aleje Ujazdowskie, (w prawo w) Aleje Jerozolimskie, (prosto w) Most Poniatowskiego, (w prawo w) Francuska, (prosto w) Paryska, (w lewo w) Wał Miedzeszyński, (w prawo w) Trasa Siekierkowska, (prosto w) Sikorskiego, (w prawo 200 m po przecięciu Sobieskiego w) parking przy lodowisku Stegny.
  • Postój, parking przy lodowisku Stegny, 17.30-18.30.
  • Przejazd #2, 18.30-19.00/19.30: parking przy lodowisku Stegny, (w prawo w) Sikorskiego, (prosto w) Dolina Służewiecka, (prosto w) Wincentego Rzymowskiego, (w lewo w) Marynarska, (prosto w) Sasanki, (prosto w) Franciszka Hynka, (prosto w) Łopuszańska, (prosto w) Kleszczowa, (w prawo w) Bolesława Chrobrego, (prosto w) Globusowa, (w lewo w) Parowcowa, wjazd na teren Rodents.pl.
  • Impreza na terenie warsztatu Rodents.pl, 19.00/19.30 do rana.

Godziny podane są orientacyjnie (z wyjątkiej godziny spotkania na Powiślu). Plan może jeszcze ulec zmianie.

Na pewno będzie kalifornijsko. więcej info np tu: california-look.blog.pl

 

A co oprócz tego? Niektórzy spośród nas będą testować swoje garbopodobne wehikuły na lotnisku Rudniki koło Częstochowy na imprezie zwanej Extremajzer Motor Szoł, która oferuje wiele atrakcji, w tym niezwykle wspaniałe (dla niektórych) koncerty. Ale przynajmniej samochody będą prawdziwe, tak samo jak wyścigi na 1/4. I to się liczy.

A trochę bardziej na północ, w Lisich Kątach koło Grudziądza odbędzie się zlot. Szczegóły na stronie www.garbosada.pl.

Wracając do Warszawy, do miłośników rajdów turystyczno – nawigacyjnych skierowana jest za to impreza „Historia i Współczesność” oraganizowana przez Komisje Caravaningu Automobilklubu Polski (nie trzeba mieć przyczepy). Wedle zapewnień twórców rajd ma za zadanie zapoznanie uczestniczących w nim osób z mało znanymi, a znajdującymi się w blisko Warszawy, zabytkami militarnymi („HISTORIA”) oraz nowopowstałymi obiektami współczesnej cywilizacji – („WSPÓŁCZESNOŚĆ”).

Więcej szczegółów tutaj: www.automobilklubpolski.pl-caravaning-rajd historyczny

Korzystajcie z wiosny i długich dni – one nie są wieczne!