Jak bóg da a partia pozwoli, nadchodzący weekend będzie jeszcze ciekawszy niż poprzedni. Zapowiadają się dwie ciekawe imprezy: sobotni Classic & Custom Saturday night Cruise oraz niedzielne wyścigi Apis Power Cup na lotnisku na Bemowie.

 

 

 

Pierwsza impreza, organizowana przez Buzzing Bugs, oficjalnie zarejestrowane stowarzyszenie, w które właśnie przekształcił się dawny SSWVF (przy okazji – gratulacje!), startuje w sobotę (czyli 20 kwietnia) o 17.00 z parkingu przed torem łyżwiarskim na Stegnach. Szczegóły poniżej:

 

Organizatorzy przewidzieli loterię fantową, na której można wygrać okolicznościowe gadżety:

Kruz kończy się Rockabilly Piknikiem w knajpie 2oo:

Pamiętajcie być grzeczni, chłopcy i dziewczęta, bo już następnego ranka o 7.00 rano otwierają się bramy dla zawodników uczestniczących w wyścigach na 1/4 mili Apis Power Cup. Same przejazdy mają rozpocząć się o 9.00.

Jak to zwykle z pierwszymi zawodami w sezonie bywa, wiele samochodów jest jeszcze nieskończonych, ale wydaje nam się że Rebel i dabtuner mają duże szanse być gotowi na imprezę. Trzymamy kciuki, bo otwarcie sezonu na ćwiartkę bez Garbusów było by smutne, a poza tym bardzo jesteśmy ciekawi postępów w porównaniu z zeszłym sezonem. No i… kruz i wyścigi następnego dnia świetnie się uzupełniają.  Taki polski VW Classic Week(end) ;)

Powodzenia i do zobaczenia.

CCSNC

Apis Power Cup