Uwaga, uwaga! Atrakcyjne nagrody! Niniejszym ogłaszamy wszem i wobec wiosenny (ekhm!) konkurs GARBUSOWY.PL i pod patronatem medialnym Garbiarni.

W związku z uruchomieniem nowego sklepu internetowego www.garbusowy.pl weszliśmy w nieuniknioną w takich wypadkach fazę błędów i wypaczeń. Dla dobra sprzedających, kupujących i potencjalnie zainteresowanych kiksy winno się w miarę możliwości sprawnie wyeliminować.

W tym celu ogłaszamy konkurs, w którym może wziąć udział każdy. Wystarczy zgłosić maksymalną liczbę błędów. Osobnicy, którzy wykażą największą liczbę błędów (ale merytorycznych i istotnych, a nie niuansów) otrzyma następujące, atrakcyjne nagrody:

Miejsce I – bon towarowy o wartości 500 PLN (słownie: pięćset peelen) do zrealizowania w sklepie www.garbusowy.pl

Miejsce II – bon towarowy o wartości 200 PLN (słownie: dwieście peelen) do zrealizowania tamże

Miejsce III – nagroda pocieszenia w postaci uścisku dłoni prezesa na najbliższym zlocie

Pamiętajcie – wskazane błędy mają przysłużyć się poprawieniu działania sklepu, a nie urozmaiceniu dyskusji nad sensem życia. Selekcji nadesłanych na konkurs zestawień dokona żiri w postaci właściciela, prezesa i animatora sklepu garbusowy.pl – Bartka Koniecznego. Odwołań nie przewiduje się. Sooorrryyy :P

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać na adres bartek [at] garbusowy [dot] pl w terminie do niedzieli 21 kwietnia włącznie.

Odpowiedzi w komentarzach, smsowe oraz nadesłane w systemie audiotele nie będą uwzględniane.

Wysyłajcie i wygrywajcie!