Co prawda pogoda trochę mniej zachęcająca, ale to nie powstrzyma nadejścia kolejnego wiosennego weekendu. Jak zawsze o tej porze roku garbusiarz ma kilka opcji do wyboru.

Garbiarnia oczywiście zaprasza na targi Auto Nostalgia i nasze stoisko. Samochody już ustawione, dyżurni dyżurują. Wpadajcie. Poza pokazywanymi przez nas fałwejami możecie obejrzeć inne ciekawe klasyczne samochody, stoiska różnych klubów, firm i redakcji, spotkać starych znajomych i poznać na żywo tych, których znacie tylko z internetu.

Jeśli natomiast chcecie spędzić ten weekend bardziej klasycznie po garbusiarsku, to zawsze możecie pojechać na zlot do Włocławka. Tylko nie mówcie że macie daleko. Nie macie. Włocławek jest tak pośrodku Polski, że na mapie google chowa się pod napisem Polska. Szczegóły zlotu tutaj.

Nadchodząca niedziela ogłoszona została też drive it dayem. To taki dzień wymyślony prawdopodobnie przez ludzi, którzy na co dzień nie jeżdżą swoimi klasykami i w tym dniu wyjątkowo do nich wsiadają, żeby coś komuś udowodnić. Od jakiegoś czasu tan konkretny drajwitdej (bo są i inne podobne inicjatywy, zresztą kto powiedział że może być tylko jedna taka w roku?) organizowany jest w ciągu weekendu. Nie widzimy w tym sensu, ale czy potrzebny jest sens, żeby przejechać się gdzieś swoim Garbusem? Każdy pretekst jest dobry. Z okazji drajwitdeju w różnych miejscach Polski organizowane będą różne spotkania, tak jak to w Bydgoszczy (klik). To kolejna dobra okazja, żeby spotkać się z ludźmi i pooglądać fajne samochody.