Sezon w pełni. Dzieje się tyle, ze mało czasu zostaje na relacje. No ale skoro się tyle dzieje, to zamiast siedzieć w internecie i czytać relacje, polecamy uczestnictwo w dzianiu się.

W ten weekend macie wybór:

  • Drugi zlot w Łęguckim Młynie. Pierwsza impreza z tego cyklu odbyła się w 2009 roku i zebrała świetne recenzje. Link do relacji tutaj: klik . Łęgucki Młyn znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, w gminie Gietrzwałd nad Jeziorem Łęguckim. Zapowiada się kameralna impreza w dobrej atmosferze okraszona objechanymi pomysłami.

  • Tych, którzy preferują lato w mieście możemy polecić drugą w tym roku edycje warszawskiego Classic & Custom Saturday Night Cruise.

 

Trasy przejazdów są następujące:

Etap I:
Wyjazd z kawiarnii Warszawa Powiśle, w prawo w Leona Kruczkowskiego, w prawo w Książęca, w prawo w Nowy Świat, w prawo w Aleje Jerozolimskie, prosto w Aleja 3 Maja, prosto w Mot Poniatowskiego, prosto w Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego, w lewo w Aleja Zieleniecka, w lewo w Targowa, w lewo w Jana Zamoyskiego, wjazd na parking przy Dworcu Warszawa Stadion.

Etap II:
Wyjazd z parkingu przy Dworcu Warszawa Stadion, w prawo w Jana Zamoyskiego, w prawo w Targowa, w prawo w Aleja Zieleniecka, prosto w Francuska, prosto w Paryska, prosto w Wersalska, w lewo w Wał Miedzeszyński, w prawo w Most Siekierkowski, prosto w Aleję Józefa Becka, prosto w Aleja Generała Władysława Sikorskiego, 100 metrów za skrzyżowaniem z Jana Sobieskiego w prawo wjazd na parking przy Stegnach.

Etap III:
Wyjazd z parkingu przy Stegnach, w prawo w Aleja Generała Władysława Sikorskiego, w prawo w Aleja Wilanowska, prosto w Marynarska, prosto w Sasanki, w prawo w Żwirki i Wigury, prosto w Andrzeja Krzywickiego, prosto w Raszyńską, prosto w Towarową, w lewo w Kolejową, w lewo w Tunelową, wjazd na parking pubu 2Koła.

Tylko o której start?

Spodziewajcie się różnych, niekoniecznie seryjnych samochodów i motocykli przeróżnych marek.

Wszelkie informacje z mapkami na stronie imprezy: klik